Ana Sayfa Teknoloji Taksitle Telefon Alma Yolları (Garantili Yöntemler) 2019

Taksitle Telefon Alma Yolları (Garantili Yöntemler) 2019

23
0

Merhabalar, bu yazımızda taksit ile nasıl telefon alınır sorusuna kısa ve öz bir yanıt vermeye çalışacağız.

Malumunuz artık telefonlar hayatımızın vazgeçilmezi bir parçası hatta bedenimize yapışık bir organımız gibi oldu. Pek çok insanda telefon bağımlılığı var ve telefonuna bakmadan bir gün geçirmeyi hayal ettiklerinde kafayı sıyıracak gibi oluyorlar.

Dolayısıyla telefonu bozulan, eskiyen yada hayatında ilk defa telefon alacak olanlar büyük bir sabırsızlıkla para toplamaya çalışıyor. Çünkü telefonlar ateş pahası oldu ve artık telefon alımlarında kredi kartına taksit yapılmıyor. Hal böyle olunca insanlar aylarca beklemenin verdiği strese ve sıkıntıya katlanmak zorunda kalıyorlar.

Taksitle Nasıl Telefon Alınır 1

Peki bunun başka bir çözüm yolu yok mu? Bu sorunu nasıl aşarız?

Evet arkadaşlar demokraside çareler tükenmez. Gerçi böyle bir yasa çıkmasaydı daha iyi olurdu. Çünkü bu  yasa yüzünden insanlar Turkcell veya Vodafone şubelerine giderek 12 ay taksitle 2 bin liralık telefonu 3 bin liraya alıyorlar yani epey zararlı çıkıyorlar. Halbuki bir devletin önce milletini düşünmesi lazım, operatör şirketlerini değil.

Başvuracağımız ilk yöntem alışveriş kredisi kullanmaktadır. Bazı mağazalar anlaşmalı olduğu bankalardan kredi çekme işlemi yapabiliyor ve bu hakkı size tanıyor.

TC kimlik numarasını girerek alışveriş kredisine başvurabilirsiniz. Ayrıca banka uygulamasının kredi ekranına giriş yaparak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Buna alternatif ikinci bir yöntem olarak, az önce bahsettiğim gibi Vodafone, Turk Telekom ve Turkcell şubelerine giderek faturalı hattınıza bağlı olarak taksitle telefon alabilir ve her ay faturaya ek bir şekilde ödemesini yapabilirsiniz.

Aynı şekilde Evkur mağazaları da taksitle telefon satışı yapmaktadır. Ama gerçekten 3 liralık telefonu size 5 liraya satıyorlar. Bunun farkında olarak alıyorsanız ne ala. Çünkü aynı telefonu internette aratırsanız, Hepsiburada ve Gittigidiyor gibi sitelerde çok daha uygun fiyatlı olduğunu göreceksiniz. Şahsen ben birçok kez buna gözlerimle şahit oldum.

Bu saydıklarımın dışında başka bir yöntem bulunmuyor.

Önceki İçerikEn Az Radyasyon Yayan Telefonlar (En Düşük SAR Puanı) 2019 2020
Sonraki İçerikEski Twitter’a Geç, Eski Twitter Sayfa Düzenine Geri Dönme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz