Ana Sayfa Programlar Tamindir ve Gezginler Benzeri Siteler En İyi Program İndirme Siteleri

Tamindir ve Gezginler Benzeri Siteler En İyi Program İndirme Siteleri

1882
1

Türkiye’nin en iyi iki tane program indirme sitesi var. Bunlardan birincisi Tamindir.Com ve ikincisi Gezginler.Net sitesi. Fakat dünyada bu iki siteden çok daha iyi program tanıtımı yapan ve sunucusunda barındırdığı programları çok daha iyi virüs taramasından geçiren çok sayıda yabancı program sitesi bulunmakta. Bu siteler neredeyse her programı kendi sunucularında barındırdığı için %100’e yakın bir indirme garantisi veriyorlar. Kısacası bu sitelerde bozuk veya kırık link olmaz, virüslü program bulamazsınız. Üstelik program indirme hızları da oldukça yüksek. İşte Tamindir ve Gezginler sitelerine benzeyen en kaliteli 10 program indirme sitesi…

Önceki İçerikWindows Live Movie Maker Benzeri Programlar 12 Alternatif
Sonraki İçerikÜcretsiz En İyi Animasyon Yapma Programları 3D ve 2D

1 Yorum

  1. Bu konuda siteleri tekelleştirmeden tarafsız bakışınız takdire değer. Bizim program sitemiz yazilimara com alternatfi olabilecek yerli program indirme siteleri içerisinde olmasına rağmen, reklam bütçemiz olmaması nedeni ile fazla öne çıkmamaktadır. 4 yıla yakın süredir en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

    Bu tip siteler için, program tanıtım makaleleri, program güncellemeleri, hızlı dolaşım, hızlı indirme, temiz linkler ve kırık olmayan bağlantılar oldukça önemlidir. İnsanlar için olması gereken tüm kriterleri, yetersiz ekip ile mümkün olduğu en iyi seviyede yerine getiriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz