Ana Sayfa Teknoloji TeamViewer Tarzı Benzer Alternatif Programlar 2018-2019 (Windows İçin)

TeamViewer Tarzı Benzer Alternatif Programlar 2018-2019 (Windows İçin)

491
0

Teknolojiden, bilgisayardan ve telefondan anlayan biri olmak her zaman için aile arasında size zor anlar yaşatır. Her ne kadar başkalarının sorunlarını çözmek sizi iyi biri ve sevilen biri yapsa da, telefon konuşmasıyla bir takım teknik arızaları çözmeye çalışmak sıkıcı, yorucu, usandırıcı ve baş ağrıtıcı bir hal alabiliyor.

Böyle durumlarda uzak masaüstü bağlantısı yapan programlar ve ekran paylaşımını sağlayan programlar çok işinize yarar hatta hayat kurtarır diyebilirim.

TeamViewer sayesinde bu tarz problemleri çözebilirsiniz. Arkasında Microsoft’un teknolojisin barındıran Teamviewer hem ücretsiz hem de Türkçe olmasıyla rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

2018 04 30 18 11 49 1 1

Fakat uzak masaüstü bağlantısı yaparken doğru araçları seçmek çok önemli. Mesela kullanması daha kolay olan programları tercih edebilirsiniz. Diğer tarafından masaüstü bağlantısı sırasında bilgisayarın güvenliği de büyük bir önem taşıyor. Bu açıdan TeamViewer sınıfta kalıyor. Bir kere kullanması biraz zor ve karışık. Diğer taraftan güvenlik önlemleri biraz zayıf kalıyor diyebilirim.

Diğer taraftan eğer iş için bir şirket çalışanı olarak TeamViewer kullanacaksanız yüklü bir miktar parayı da gözden çıkararak satın almanız gerekiyor.

Saydığım tüm bu sebeplerden dolayı TeamViewer programına alternatif olabilecek en iyi bilgisayar programlarını paylaşıyorum.

  1. Real VNC
  2. Chrome Remote Access
  3. LogMeIn
  4. Join.Me
  5. Ultra VNC
  6. Mikogo
  7. Cisco WebEx
  8. AMMYY Admin
  9. Splashtop
Önceki İçerikEn Güzel Çiftlik Oyunları Android 2018-2019
Sonraki İçerikEn İyi Arama ve Çağrı Engelleme Uygulamaları Android ve iPhone İçin 2018-2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz