Telefondan gizlice video ses kaydı yapma nasıl yapılır? Android

Cep telefonundan ses kaydı yada video kaydı yapabilirsiniz. Fakat telefonun ekranında kayıt yapıldığı belli olduğu için bu risklidir. Ama gizli bir şekilde yani telefon ekranında hiç belli etmeden kayıt yapabilirsiniz. Bunun için iki uygulama paylaşacağım. Bu uygulamalar ekranda bildirim göstermez ve arka planda gizlice çalışır yani hiç kimse fark edemez. Üstelik zaman ayarlı olarak kullanabileceğiniz bu programlar Türkçe dil desteğine de sahiptir.

gizli ses kayit

Akıllı telefondan gizli ses kaydı nasıl yapılır?

20-07-2016 15-12-03

İlk programımızın adı Secret Voice Recorder. Aşağıdaki butona tıklayıp yükleyin ve Record yazan butona tıklayarak kayıt yapmaya başlayın. Ardından bu uygulamayı kapatmış olsanız bile kayıt etmeye devam eder. Kaydedilen sesleri “Saved recording” seçeneğine tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Secret Voice Recorder İndir:

Android Logo

gizli video kayit

Cep telefonundan gizli video kaydı nasıl yapılır ?

20-07-2016 15-12-42

“Kayıt” butonuna tıklayarak video kaydına başlayın. Eğer isterseniz saat ikonuna tıklayarak zaman ayarlı bir video kaydı başlatabilirsiniz. Böylece kayıt yaparken telefona erişemiyorsanız, saati ayarlayıp zamanı geldiğinde otomatik olarak kaydın durmasını sağlayabilirsiniz.

Gizli video kayıt uygulamasını indirmek için tıklayınız:

Android Logo


Yayımlandı

kategorisi