Ana Sayfa Teknoloji Website ve Web Tasarım Tema Yapma Programı WordPress Blogger Html Joomla Drupal

Tema Yapma Programı WordPress Blogger Html Joomla Drupal

433
0

TemplateToaster güçlü bir tema yapma programıdır. Bu araç sayesinde çeşitli platformlar için tema şablonları oluşturabilirsiniz. Örneğin bunlar arasında WordPress, Drupal, Magento ve Joomla gibi platformlar da var. Üstelik HTML5 ve CSS3 desteğine sahiptir.

Tema Yapma Programı

Programın kapasitesini göz önüne alacak olursak, ilk başta karmaşık ve zor bir iş gibi gelebilir ama aslında tam tersine kullanması çok kolaydır.

Programı çalıştırdığınız zaman karşınıza Windows işletim sisteminin ribbon tarzı araç çubuğu gelir. Buradan hangi platform için tema hazırlayacaksanız, onu seçip başlıyorsunuz.

Sunulan tüm platformların dikkate almanız gereken çeşitli gereksinimleri vardır. Fakat bir web sayfası oluşturacaksanız ve hiçbir kodlama yeteneğiniz yoksa bile, TemplateToaster programıyla güçlü ve modern görünen gelişmiş temaları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Tema Tasarım Programı WordPress Blogger Joomla

Dilerseniz renk paleti, yerleşim planı ve yan menü pozisyonu gibi genel özellikleri kendinize uygun olarak özelleştirebilirsiniz. Ayrıca sayfanın başlık, menü, içerik ve bileşen gibi kısımlarını detaylı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Üstelik tüm bu tema yapma işlemini ribbon tarzı modüler seçeneklerden beğendiğiniz web nesnelerini seçip temaya ekleyerek kolayca yapabiliyorsunuz. Ayrıca temadaki bir nesneyi seçtiğiniz zaman hemen araç çubuğunda bu seçilen nesneyle ilgili sekme çıkar ve gerekli ayarlamalar ile değişiklikleri buradan pratik bir biçimde yapabilirsiniz.

TemplateToaster programıyla yapılan temalar tamamen responsive yani duyarlı şablonlardır. Dolayısıyla tüm telefon, tablet, pc ve diğer cihazlarda sorunsuz ve güzel bir şekilde görüntülenebilir. Yani bütün tarayıcıları destekler (Chrome, Firefox, IE, Opera, Safari vs).

wordpress Tema hazırlama programı

TemplateToaster indirmek için tıklayınız.

  • Boyut: 164 MB
  • Lisans: Demo
  • Dil: İngilizce
  • İşletim sistemi: Windows 10 32/64 bit Windows 8 32/64 bit Windows 7 32/64 bit Windows Vista 32/64 bit Windows XP.
  • Programın resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.
Önceki İçerikFotoğraf Boyutlandırma Programı Ücretsiz ve Kolay Basit
Sonraki İçerikPDF’yi CSV’ye Dönüştürme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz