TeraCopy İndir Büyük Boyutlu Dosya Taşıma Hızlı Kopyalama Programı

Bilgisayarda boyutu çok büyük olan dosyaları bir yerden başka bir yere hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımak için TeraCopy programından faydalanabilirsiniz.

Artık film, yazılım ve oyun gibi dosyaların boyutları onlarca GB boyutuna ulaşmış durumda. Bu kadar büyük miktarda veriyi hard diskte klasörler yada sürücüler arasında taşımak için çok fazla sabır gerekiyor çünkü bu işlem çok uzun sürüyor. TeraCopy bu işlemi hızlandırarak harcanan süreyi olabilecek maksimum seviyede azaltır.

Üstelik kopyalama ve taşıma işlemini istediğiniz zaman yarıda durdurup daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  Ayrıca eğer herhangi bir dosyayı kopyalarken sorun çıkarsa örneğin bir hatayla yada engelle karşılaşırsa, bütün taşıma işlemini durdurmak yerine sadece o dosyayı atlayarak taşıma işlemine devam eder. Atladığı dosyaları yani taşıma sırasında sorun çıkan dosyaları liste halinde size gösterir. Dilerseniz tekrar deneyerek o dosyaları taşıma imkanı da sunar.

TeraCopy programı Unicode destekler. Windows Gezgini ile entegre olarak sağ tıklama menüsündeki kopyala ve taşı fonksiyonları ile yer değiştirebilir.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.54 MB

TeraCopy İndir

TeraCopy Alternatif İndirme Linki 1

TeraCopy Alternatif İndirme Linki 2


Yayımlandı

kategorisi