Ana Sayfa Sosyal Medya Tik tok çok hızlı yorum yapıyorsun ara ver ne demek ve çözümü...

Tik tok çok hızlı yorum yapıyorsun ara ver ne demek ve çözümü nedir?

617
0

Merhabalar, bu yazımızda Tik tok çok hızlı yorum yapıyorsun ara ver sorunu ve nasıl çözüleceği noktasında sizlere yardımcı olacağız. Eğer Tik Tok uygulamasında yorum yazarken böyle bir hata mesajıyla karşılaştıysanız, bunun ne anlama geldiğini ve ne yapmanız gerektiğini kısaca anlatıyoruz.

Sözü daha fazla dolandırmadan hemen olayımıza girelim. Eğer Tik Tok uygulamasında bu mesajı gördüyseniz, bunun bir uyarı mesajı ve aynı zamanda bir kısıtlama olduğunu hemen belirtelim. Aslında sebebi de çok açık. Kısa bir süre içerisinde üst üste yani peş peşe çok fazla yorum yazmışsınız.

Dolayısıyla yapılacak ilk şey belli. Derhal videolara yorum yazmayı bırakmalısınız.

Bundan sonraki 24 saat içinde sakın bir yorum daha yazmayın. Bu sürenin sonunda büyük ihtimalle yorum kısıtlaması kaldırılacak ve yeniden beğendiğiniz yada eleştirmek istediğiniz videolara yorumlar yazıp ekleyebilirsiniz.

Eğer 24 saat geçmeden yeni bir yorum yazmaya kalkarsanız, o zaman 24 saatlik süre daha fazla uzayacak ve siz zararlı çıkacaksınız.

Ayrıca bundan sonra yorum yazarken tek bir yorumda derdinizi kısaca anlatın. 3 cümlelik fikrinizi 3 ayrı yorum şeklinde eklemeyin. Tek yorumda işi bitirin.

Ayrıca diğer kullanıcıların dikkatini çeken yorumlar yazarsanız, yazdığınız yorum en üst sıralarda görünür.

Bundan sonra seri halde peş peşe yorum yazmamaya dikkat edin.

Önceki İçerikWhatsApp Konferans Görüşme Nasıl Yapılır? Çoklu Görüntülü Görüşme Yapma
Sonraki İçerikInstagram Mesajı İki Taraftan Silme, Geri Çekme, İptal Etme Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz