Ana Sayfa Programlar Toplu Torrent Oluşturma Programı Ücretsiz İndir

Toplu Torrent Oluşturma Programı Ücretsiz İndir

509
0

Öncelikle buraya tıklayarak DoTorrent-GUI isimli ücretsiz programı bilgisayara indirip kurun. Programı çalıştırdığınız zaman aşağıdaki ana penceresi açılacak.

dotorrent-gui interface

Öncelikle ana penceredeki Batch mode seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun.

En üstte Input path bölümünden torrent haline getirmek istediğiniz dosyaları seçmeniz gerekiyor. Eğer File seçeneğini işaretlerseniz dosyaları tek tek ekleyebilirsiniz. Eğer Directory seçeneğini işaretlerseniz, bir klasör seçip bu klasördeki tüm dosyaların toplu olarak programa aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Ben burada toplu torrent oluşturmayı anlattığım için Directory seçeneği işaretledim ve Browse butonuna tıklayarak klasörü seçtim.

Seeding bölümünde ise ise tracker denilen torrent protokollerini ve seed denilen torrent kaynaklarıyla ilgili detayları belirleyebilirsiniz. Bu bilgiler oluşturacağınız her bir torrent dosyası için kullanılacaktır.

dotorrent add torrent information

Artık her şey hazır olduğuna göre en alttaki Create butonuna tıklayarak tüm seçtiğiniz dosyaları torrente dönüştürebilirsiniz. Ayrıca açılan pencereden torrentleri kaydetmek istediğiniz klasörü seçebilirsiniz.

torrent files created in batch

 

Hepsi bu kadar basit.

Önceki İçerikVPN Güvenli Midir? Kullandığınız VPN Servisini Test Edip Öğrenin!
Sonraki İçerikChrome Eklentileri Eski Sürüm İndirme Önceki Versiyonları Yükleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz