Ana Sayfa Teknoloji İnternet Toplu Tweet Silme 2019 Tüm Tweetleri Silme Linki Android iPhone Bilgisayardan

Toplu Tweet Silme 2019 Tüm Tweetleri Silme Linki Android iPhone Bilgisayardan

444
0

Twitter.com sitesinin Alexa Page Rank (sayfa değeri) şuan için 12. Yani dünyanın en ünlü on ikinci sitesi ve açık bir şekilde dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri. Yüz milyonlarca insan her gün bu platformda onlarca Tweet mesajı yazıyor. Peki paylaşılan tweetler  tek seferde nasıl silinir biliyor musunuz? Bu yazımda kısa ve öz bir şekilde anlatıyorum.

Eski Tweetlerin Hepsini Tek Seferde Silin

Hepimiz bazı zamanlarda yazdığımız mesajlardan pişmanlık duyar ve silmek isteriz. Hatta bazen hepsini silmek isteriz. Fakat yüzlerce mesajı arayıp bulup teker teker silmek çok yorucu ve çok zaman alan bir işlemdir. Dolayısıyla kimse buna kolay kolay cesaret edemez. Peki böyle bir durumda ne yapmak gerekir? Bazıları programlar, uygulamalar veya çeşitli kodlar kullanmayı tercih edebiliyor.

Eski Tweetler Nasıl Silinir? (Toplu Olarak)

Twitter sitesi ilk çıktığı günden bu yana eski tweetlerin hepsini bir kerede silmek için her sene yeni programlar çıkıyor. Aynı zamanda Android ve iPhone için uygulamalar da geliştiriliyor.

Bu yazıda paylaştığım programı kullanarak siz de tüm twettleri toplu bir şekilde tek seferde silebilirsiniz. Benim verdiğim programın diğerlerinden farkı nedir diye merak ediyorsanız hemen belirteyim. Bir kere işini çok iyi yapıyor yani sorunsuz ve hatasız çalışarak vaat ettiği şeyi yerine getiriyor. İkincisi çok hızlı çalışıyor. Yani sizi dakikalarca hatta saatlerce bekleten programlara bu konuda fark atıyor. Üçüncüsü içerisinde hiçbir zararlı yazılım yok. Son olarak dördüncüsü ise hiçbir rahatsız edici reklam göstermiyor.

Bu kadar hünerli ve kaliteli olan programımızın ismi TweetEraser. Zaten İngilizce bilenler bu adın ne anlama geldiğini hemen anlayacaktır.

TweetEraser ile Twitter hesabınıza yazdığınız bütün mesajları toptan yani kökünden temizleyebilir kısacası sıfırlayabilirsiniz. Yani geriye hiçbir şey kalmaz.

Öncelikle buraya tıklayarak TweetEraser sitesini açın. Karşınıza aşağıdaki ekran görüntüsü resminde görülen sayfa çıkacak.

toplu tweet silme

Burada en soldaki seçenek tamamen ücretsizdir. Fakat ücretli hesaplara göre doğal olarak bazı kısıtlamaları vardır.

Ücretsiz TweetEraser uygulamasının özellikleri ve kısıtlamaları:

  • Zaman sınırlaması yoktur. İstediğiniz tarihlerdeki mesajları silebilirsiniz.
  • Mesaj sayısı sınırlaması var. Bir hesapta bulunan en çok 3200 tweet mesajını silebilirsiniz.
  • Hiçbir reklam göstermez.
  • Tweet mesajları arama yaparken en çok 3 kelimeyi yan yana kullanabilirsiniz.
  • Çoklu Twitter hesaplarınızda kullanabilirsiniz.
  • Arama filtresini tekrar tekrar (aralıksız olarak) kullanabilirsiniz.
  • Silinen mesajların yedeğini alabilirsiniz.
  • Mesajların yedeğini geri yükleyebilirsiniz (maksimum 3200 tweet mesajını geri yükleyebilir)

Yukarıdaki özellikleri okuduktan sonra heralde bu alandaki en iyi hizmeti sunduklarını kabul edersiniz.

Alternatif Toplu Tweet Silme Programı

Fakat buna rağmen yine de tamamen ücretsiz olan başka bir alternatif arıyorsanız, sizlere TweetDelete programını tavsiye ediyorum.

TweetDelete programının resmi sitesini açmak için buraya tıklayınız. Karşınıza aşağıdaki ekran görüntüsü görselinde gördüğünüz sayfa çıkacak.

twitter tüm mesajlar toplu olarak nasıl silinir

Burada öncelikle 1 numaralı ok ile gösterdiğim I have read and agree to the TweetDlete terms yazan seçeneğin kutusunu işaretleyin.

Ardından 2 numaralı ok ile gösterdiğim Sign in with Twitter yazan yeşil renkli butona tıklayın. Ardından Twitter hesabınıza giriş yapın. Böylece belirli bir tarihten önceki tüm mesajları toplu silme imkanı sunacak. Fakat burada da yine karşımıza maksimum 3200 tweet mesajını silme sınırlaması çıkıyor.

Buraya kadar her şeyi elimden geldiği kadarıyla açık ifadelerle anlatmaya çalıştığım. Sürçü lisan ettiysem affola. Eğer anlamadığınız yani anlatamadığım bir yer olduysa, lütfen aşağıdaki yorum kutusundan dilediğiniz soruyu çekinmeden sorun. En kısa sürede gerekli cevabı yazdığımı beni tanıyan herkes çok iyi bilir. Başka bir yazımda görüşmek dileğiyle esen kalın.

Önceki İçerikAynı Resimden Birden Fazla Bulma Çift Resimleri Silme (Windows Bilgisayar İçin)
Sonraki İçerikiPhone Sessizde Kayboldu Nasıl Bulurum? 2019 Titreşimde Sesi Kısık Yer Tespiti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz