Ana Sayfa Programlar Torrent Dosyası Görüntüleme ve Düzenleme (Değiştirme) Programı

Torrent Dosyası Görüntüleme ve Düzenleme (Değiştirme) Programı

1274
0

Torrent File Editor en iyi torrent düzenleyicilerden biridir ve tamamen ÜCRETSİZdir. Bu programı kullanarak kolay bir şekilde Torrent dosyalarının içeriğini görebilir ve editleyebilirsiniz. Örneğin dosya ismi, URL’si, üreticisi (yayıncı), Hash ve Tracker bilgisi gibi veriler rahatlıkla düzenleyip değiştirebilirsiniz.

Torrent File Editor sizlere bir torrent dosyasıyla ilişkili tüm dosyaların ve trackerların uzun bir listesini gösterir. Tüm bu listeyi düzenleyebilir ve değişiklikleri ister aynı dosyaya ister yeni bir torrent dosyasına kaydedebilirsiniz.

Portable olduğu için kurulum gerektirmeyen Torrent File Editor programına çift tıklayarak direk çalıştırabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Program açıldığında karşınıza üstteki resimdeki gibi bir pencere çıkacak. En üstteki sekmelerle programın diğer pencerelerini gezebilirsiniz.  En üstteki Open butonuna tıklayarak bilgisayardaki mevcut bir torrent doyasını açın. Açıldığı zaman yazar ve tracker gibi çok sayıda bilgiler gösterilecek. Gerekli değişiklik ve düzeltmeleri yaptıktan sonra ise en üstteki Save butonuna tıklayarak kaydedin. Hepsi bu kadar basit.

Önceki İçerikHareketli Animasyonlu Radyo Butonları Oluşturma Sitesi (Online)
Sonraki İçerikInstagram Videolarının Yanına İndirme Butonu Ekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz