TTNET ADSL Kota Sorgulama Programı 2016 İndir

Ey DSL!

Her ay erkenden kotayı aşıp düşük hızlarla internette yavaş dolaşmaktan bıktıysanız, artık günlük olarak ne kadar internet kotasını harcadığınızı kontrol altına almanın vakti geldi demektir.

Bunun için sizlere Ey DSL programını öneriyorum. Bu program tamamen TTNET Adsle kullanıcıları için özel olarak yapılmıştır. Fakat diğer internet sağlayıcıları için de mükemmel çalışmaktadır. Türkçe dili kullanılarak yapılmıştır ve basit gayet anlaşılır bir arayüze sahiptir. Bu da kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Ey DSL!

Ey DSL programı size internet kotasının ne kadarını kullandığınızı en ince ayrıntısına kadar göstermektedir. Üstelik aylara göre ne kadar kullandığınızı da görebilir ve grafiksel bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca geçmiş dönemki faturalarınızı görebilir ve bu ayın en güncel yeni faturasını sorgulayabilir yani anlık fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Hem şuana kadar aylık kotanızın ne kadarını doldurduğunuzu hem kalan kotanızın miktarını grafiklerle görebiliyor ve rapor oluşturabiliyorsunuz.

Tam da limitli ADSL kullanıcıları için üretilmiş mükemmel derecede faydalı bir program.

EY DSL Kota Sorgulama Programını İndirmek İçin Tıklayınız.

PROGRAMSIZ TTNET ADSL KOTA SORGULAMA ONLİNE SİTE ÜZERİNDEN!

TTNET Online İşlem Merkezi TTNET şirketinin resmi sitesidir ve ADSL internet aboneliğiniz ile ilgili tüm işlemleri online olarak gerçekleştirmenizi mümkün kılar.

Mesela ADSL faturanızı kredi kartıyla ödeyebilir, internet paketinizi değiştirebilir veya abonelik bilgilerinizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra en güzel özelliği anlık kota kullanımınızı ve kalan kotayı göstermesidir. Fakat bu siteye ücretsiz üye olmanız gerekiyor ve üyelik için ADSL abonelik numaranız gerekiyor.

Online İşlem Merkezi  üyeliğiniz bulunmuyorsa TekŞifre üyeliği yapmanız gerekmektedir.
Ayrıca kota kullanımınızı 3G mobil hattınızdan INTERNET veya KALAN yazıp 5555’e SMS atarak ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden öğrenebilirsiniz.
kota
TekŞifre Üyeliği İçin Tıklayınız.
 
TTNET Kota Sorgulama İçin Tıklayınız
 
TTNET ADSL Kota Aşım Sorgulama İçin Tıklayınız
Kota Aşım Ücretleri 2015
Kullandığnız tarifeye göre kota aşım ücretini 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden öğrenebilirsiniz.

Yayımlandı

kategorisi