TuneUp Utilities İndir Bilgisayar Hızlandırma Bakım ve Optimizasyon Programı

Bilgisayarınız artık eskisi gibi hızlı çalışmıyorsa, donmalar ve yavaşlamalar başlamışsa, bu sorunu çözmek için yeni donanım almak oldukça maliyetlidir. Fakat bilgisayara gerekli bakımları yapıp optimize ederek de bilgisayarın performansını artırabilirsiniz.

Zamanla şişen, ağırlaşan, yavaşlayan, donma ve takılmaların yaşandığı bilgisayarları TuneUp Utilities programıyla onarabilir ve tüm sorunları çözüp hızlandırabilirsiniz. Üstelik programın sunduğu bazı faydalı araçlarla günlük işleriniz oldukça kolay hale geliyor.

TuneUp Utilities programı aktif şekilde kullanılmakta olan programların hızını yükseltirken, arka planda çalışmakta olan gereksiz programları durdurur. Kaynak kullanımını anlık olarak optimize ettiği için programlar artık daha hızlı açılır.

TuneUp Utilities derin bir sistem taraması sonucunda aşırı bellek kullanan ve yavaş çalışan programları bulup optimize ederek belleği hızlandırır. Disk birleştirme işlemi sayesinde artık oyunları daha hızlı yükleyebilir ve Windows’un daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

TuneUp Utilities programı yavaş açılan bilgisayarları optimize eder ve sistem açılışını yavaşlatan ne kadar program varsa bulur ve durdurur. Windows kayıt defteri hatalarını bulup düzelten ve gereksiz kayıtları silen TuneUp Utilities programı otomatik olarak sistem performansını yükseltir.

TuneUp Utilities sayesinde silinen verileri kurtarabilirsiniz. Üstelik sadece sabit diskten değil, USB flash bellek ve SD karttan silinen dosyaları da geri getirebiliyor.

Windows işletim sisteminin verdiği hataları da düzelten TuneUp Utilities programı sabit disk hatalarını da onarır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Demo

Boyut: 27 MB

TuneUp Utilities İndir

TuneUp Utilities Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi