Ana Sayfa Programlar Türkçe Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Windows 10/8/7/Vista/XP İçin

Türkçe Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Windows 10/8/7/Vista/XP İçin

451
0

Wise Data Recovery yazılımı sayesinde bilgisayardan silinen fotoğrafları, dökümanları, videoları, e-postaları ve çok daha fazlasını geri getirebilirsiniz. Ayrıca USB bellek ve hafıza kartlarından silinen verileri de kurtarabiliyor.

2018 05 21 16 20 47 1

Hepimizin kafası karışabilir ve yanlışlıkla bazı önemli dosyaları silebiliriz. Ayrıca hepimizin bilgisayarı çökebilir ve bazı önemli dosyaları kaybedebiliriz.

Böyle durumlarda Wise Data Recovery programı yardıma koşuyor ve resim, belge, video, sıkıştırılmış arşiv dosyaları (rar, iso, zip vs) veya email fark etmeden silinmiş olan bütün verileri kurtarabilir.

Tek yapmanız gereken tarama yapılacak sürücüyü seçmek. Dilerseniz dosya türü ve dosya ismi de seçebilirsiniz. Ardından çok hızlı bir şekilde arayıp silinen dosyaları bulup liste halinde gösterir. Bu listedeki dosyaların yanında “Good (İyi)”, “Poor (zayıf)”, “Very Poor (çok zayıf)” veya “Lost (kayıp)” gibi ipuçları yazar. Bunlar dosyaların tamamen mi yoksa kısmen mi kurtarılacağı bilgisini verir. Yani silinmiş olan veriyi tamamen geri getirmenin zorluk derecesini gösterir.

Wise Data Recovery programı neredeyse tüm dosya formatlarını destekler. Bunlar arasında Word, Excel, Jpg, Png, Gif, Eml ve diğer tüm ses ve video formatları da bulunuyor.

Önceki İçerikDVD Ripleme Programı Ücretsiz DVD’yi Bilgisayara Kopyalama
Sonraki İçerikİnstagram’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım? 2018-2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz