Ana Sayfa Programlar TV İzleme Programı 2018-2019

TV İzleme Programı 2018-2019

1300
0

Eskiden internetten televizyon kanallarını izleyebileceğiniz ücretsiz masaüstü programlar vardı. Fakat online olarak doğrudan web site üzerinden kanalları canlı izletebilen siteler çıktıktan sonra bu tarz yazılımların sayısı oldukça azaldı.

Tv İzleme Programı Canlı Hd

Şuan piyasada internetsiz veya sinyalsiz tv izleme programı diye aratarak ulaşabileceğiniz ve düzgün çalışan herhangi bir program yok. Dahası sadece tv izleme programı yazıp aratırsanız bile, karşınıza Tamindir sitesinden iki program ve Gezginler sitesinden bir program çıkıyor.

Tamindir.com sitesindeki iki program şunlardır:

  1. TVexe TV HD 2015
  2. TürkTV

Her iki program da reklam virüsü içeriyor ve Kasperksy Antivirüs programı uyarı verdi. Fakat ben silme uyarısını görmezden gelerek indirdim ve dosyaya çift tıklayarak çalıştırmak istedim. Bu defa Windows Defender devreye girerek dosyayı otomatikman kilitledi. Yani anlayacağınız bu iki program virüslü olduğu için kullanılamaz durumda.

Gezginler.net sitesindeki program ise SichboPVR  adlı yazılımdır. Bu program virüs içermiyor ve düzgün bir şekilde çalışıyor. Fakat Gezginler sitesinin editörünün yazmayı unuttuğu yada bilerek yazmadığı çok önemli bir husus var. Bir kere bu programla internetten ücretsiz tv izleyemezsiniz. Bu programı kullanmak için kablo net gibi veya TV kartı gibi parayla satın almak zorunda olduğunuz bir ürünün olması gerekiyor. Aksi takdirde bu programın kanal listesinde hiçbir kanal yoktur bildiğiniz bomboştur.

Dolayısıyla bu bilgisayar programlarını indirerek boşa zaman harcamayın ve bilgisayara virüs falan bulaştırmayın.

TiviBU

Dilerseniz Tivibu’nun web paketini satın alarak resmi Tivibu masaüstü programını bilgisayara indirip bilgisayardan tüm Türkçe kanalları, belgesel, müzik ve dizi kanallarını canlı izleyebilirsiniz. Oldukça pratik, kullanışlı ve kayıt gibi gelişmiş özellikleri bulunan bir programdır. Kanal değiştirmek çok hızlı ve kolaydır. Ayrıca favorilere ekleme gibi fonksiyonları da mevcuttur.

Tivibu Web paketlerini incelemek ve satın alma başvurusu yapmak için tıklayınız.

TiviBu bilgisayar programını ücretsiz olarak indirmek ve denemek için tıklayınız.

Alternatif olarak Digitürk ve Dsmart platformlarını da tercih edebilir ve bu servislerin sunduğu spor, film, dizi, haber, belgesel ve müzik kanallarını internet üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

Fakat ekonomik krizin yaşandığı bu günlerde maddi durumunuz bu platformların ücretini ödemeye yetmeyebilir. Aslında kredi kartına taksit de yapıyorlar ama buna bile kafanız yatmadıysa, benimle aynı fikirdesiniz demektir.

Canlı TV İzleme Siteleri

İnternetten Türkçe kanalları izlemek için yapabileceğiniz en mantıklı hareket aşağıdaki web siteleri ziyaret etmektir. Bu siteler programsız bir şekilde tüm kanalları listeler ve listeden izlemek istediğiniz kanala fareyle tıklayıp anında canlı izlemeye başlayabilirsiniz. Bunları kalite sırasına göre iyiden kötüye doğru aşağıda sıraladım. Eğer izlediğiniz bir kanal donarsa, hemen vermiş olduğum alternatif siteyi ziyaret ederek izlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  1. canlitv.plus/
  2. canlitv.com/tr
  3. www.kalitetv.live/
Önceki İçerikBilgisayarın Ekran Kartını Öğrenme Programı
Sonraki İçerikSes Değiştirici İndir Windows İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz