Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter Doğum Tarihi Ekleme Nasıl Yapılır?

Twitter Doğum Tarihi Ekleme Nasıl Yapılır?

58
0

Merhabalar, bu yazımızda Twitter doğum tarihi ekleme nasıl yapılır sorusuna cevaben çok güzel bir resimli anlatım hazırladık. Üzerinde numaralandırılmış okların bulunduğu bu görselleri takip ederek kolayca Twitter hesabınızda profile doğum tarihi bilgisini ekleyebilirsiniz.

Öncelikle herhangi bir web tarayıcıda (Chrome, Firefox, Opera, Safari vs) Twitter.com adresini açın ve kullanıcı adınızla şifrenizi girerek Twitter hesabınıza giriş yapın.

Açılan sayfanın solundaki menüden Profil seçeneğine tıklayın ve açılacak olan sağ taraftaki sayfadan Profili düzenle seçeneğine tıklayın. Aşağıdaki resimde 1 ve 2 numaralı oklar ile gösterilmiştir.

Açılan yeni pencerede ekranı en aşağıya doğru kaydırın ve alttaki resimde 3 numaralı ok ile gösterilen Doğum tarihi: yanındaki Düzenle linkine tıklayın.

Böylece alttaki resimde 4 numaralı ok ile gösterilen doğum günü seçme alanı açılacak. Buradan ay, gün ve yıl olarak doğum tarihini seçin ve son olarak 5 numaralı ok ile gösterilen Kaydet butonuna tıklayın.

Hepsi bu kadardı arkadaşlar. Sorusu olan veya yapamayan arkadaşlar yorum yazarak bizden ücretsiz teknik destek alabilir.

Önceki İçerikWhatsApp kullanımı yasaklandı ise ne yapabilirim? çözümü nedir?
Sonraki İçerikGrafen Batarya Nedir, Avantajı ve Farkı Nelerdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz