Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter Giriş Yaparken Hata Oluştu Android iPhone Windows

Twitter Giriş Yaparken Hata Oluştu Android iPhone Windows

99
0

Twitter giriş yaparken hata oluştuysa, bu yazımızda olası nedenlerine ve çözüm yöntemlerine göz atacağız.

Bildiğiniz gibi Twitter dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. Özellikle okumuş kesim, zengin kesim, ünlüler ve öğrencilerin yer aldığı Twitter’da bazen sorunlar da yaşanmıyor değil.

2019 07 16 01 46 42 1

Bunlardan biri de Twitter’a giriş yapmaya çalışırken ortaya çıkan hatalardır. Öncelikle tüm Twitter giriş sorunları için aşağıdaki genel sorun giderme yollarını deneyiniz.

2019 07 16 01 45 18 3

Eğer Android ve iPhone telefonda yada Windows bilgisayarda Twitter uygulamasına giriş yapmaya çalışıyorsanız ama hata mesajı ile karşılaşıyorsanız, bunun nedeni %90 ihtimalle sunucu kaynaklıdır.

Yani problem Twitter sitesinin içinde bulunduğu sunucularda yaşanmaktadır. Dolayısıyla kullanıcıların bu hatayı rapor etmek dışında yapabileceği hiçbir şey yoktur.

Fakat raporla da uğraşmanıza gerek yok, zira tüm dünyada milyonlarca kişi zaten bu bildirimi çoktan yapmış olacak.

Sizin tek yapmanız gereken şey oturup düzelmesini beklemek. Sakın bunun dışında Twitter uygulamasını silmeyin veya başka gereksiz şeylerle uğraşmayın. Durduk yere telefona zarar verebilir veya gereksiz zaman kaybı yaşayabilirsiniz.

Merak etmeyin Twitter yetkilileri en kısa sürede sorunu çözecektir. Zaten bu esnada arkadaşlarınıza sorarsanız, muhtemelen onların da giriş yapamadığını anlarsınız.

Bunun haricindeki %10’luk diğer giriş hataları yaşıyorsanız, Twitter ile ilgili giriş problemleri ve çözüm önerileri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, Twitter’ın resmi yardım sayfasına gidebilirsiniz.

https://help.twitter.com/tr/managing-your-account/cant-log-in-on-twitter-mobile

Önceki İçerikMobil Oyunlar İçin En Çok Takip Edilen Twitter Hesapları
Sonraki İçerikFacebook hikaye reklamı nasıl şikayet edilir? Resimli anlatım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz