Ana Sayfa Teknoloji İnternet Twitter’a ne zaman katıldığını öğrenme 2019

Twitter’a ne zaman katıldığını öğrenme 2019

73
0

Sevgili takipçilerimiz, bu yazıda Twitter hesabını açma tarihini bilmeyen arkadaşlar için bunu nasıl ve nereden öğreneceklerini anlatıyoruz.

Twitter’a ne zaman katıldınız bilmiyor musunuz? Twitter’a ne zaman üye olduğunuzdan haberiniz yoksa, en kestirme yolunu sunuyoruz.

Twitter dünyanın en büyük sitelerinden biridir ve sosyal medya platformları arasında zirvede yer alır. Her gün Twitter’da milyonlarca hatta milyarlarca Tweet denilen mesajlar yazılmakta ve paylaşılmaktadır. Tüm dünyadan yüz milyonlarca kişinin Twitter hesabı var. Fakat bunların pek çoğu Twitter’a ne zaman kayıt olduğunu maalesef unutmuş durumda yani bilmiyor ve daha da kötüsü bunu nasıl bulacağını da bilmez vaziyette. Siz değerli takipçilerim de son günlerde bana bu sorunun cevabına ulaşmak için yardım taleplerini iletiyorlar.

Eğer siz de sözünü ettiğim bu kişilerdenseniz, endişe etmeye hiç gerek yok. Çünkü çok kolay bir yöntemi var.

Twitter’a Ne Zaman Katıldım?

Twitter’a katıldığınız tarihe aslında popüler kültürde Twitter doğum tarihi denilmektedir. Yani sizin Twitter dünyasında boy göstermeye başladığınız tarihtir. Bu tarihi öğrenmek için ücretsiz bir web siteden faydalanacağız.

Öncelikle Twitter Birthday (Türkçesi: Twitter Doğum Günü) isimli bu web sitesini ziyaret etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

http://twbirthday.com/

Böylece karşınıza aşağıdaki ekran görüntüsü resminde gördüğünüz sayfa çıkacak.

Twitter'a Ne Zaman Katıldım öğrenmek için

Burada kırmızı renkli ok işaretiyle gösterilen metin alanına Twitter hesabınızın kullanıcı adını girin. Ardından klavyedeki Enter tuşuna basın.

Böylece karşınıza aşağıdaki ekran görüntüsü görselinde gördüğünüz gibi bir sayfa çıkacak.

Twitter'a ne zaman katıldığını öğrenmek nasıl öğrenirim

Bu sitenin dili İngilizce olduğu için sonuçlar da İngilizce dilinde gösterilmektedir. Burada December ayının Türkçesi Aralık olduğu için Twitter’a katılım tarihi 25 Aralık 2017 olarak bulunmuştur.

Eğer İngilizceden hiç anlamıyorsanız, o zaman sayfaya sağ tıklayıp açılan menüden Türkçe diline çevir seçeneğine tıklayarak Google Çeviri yardımıyla İngilizce tarihin Türkçesini görebilirsiniz.

Önceki İçerikTikTok Hesap Açma Üye Olma 2019 Resimli Anlatım
Sonraki İçerikWordPress Şifre Sıfırlama 2019 phpMyAdmin 12345 Resimli Anlatım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz