Ana Sayfa Sosyal Medya Twitti Yer İşaretlerine Ekle Nedir, Twitter Yer İşaretleri Nerede?

Twitti Yer İşaretlerine Ekle Nedir, Twitter Yer İşaretleri Nerede?

6
0

Merhabalar, bu yazımızda Tweeti yer işaretlerine ekle özelliği nedir ve ne işe yarar diye merak edenleri aydınlatmak amacıyla kısa ama bilgilendirici bir makale hazırladık. Eğer siz de Twitter yer imleri özelliği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ve Twitter’da yer işaretlerinin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Artık Twitter’da sizin için önemli olan ve daha sonra kolayca bulmak istediğiniz paylaşımları yer imlerine eklemeniz yeterli olacaktır.

Android’li cihazda yada iPhone’da Twitter uygulamasını çalıştırın. Ana ekranda hoşunuza giden ve daha sonra hızlı bir biçimde ulaşmak istediğiniz paylaşımın sağ alt köşesindeki paylaşım simgesine basın. Aşağıdaki resimde 1 numaralı ok işaretiyle bu simge gösterilmiştir.

Böylece karşınıza aşağıdaki resimde gördüğünüz menü açılacak.

Bu menüde üstteki görselde 2 numaralı ok ile gösterilen Tweeti Yer İşaretlerine ekle yazan seçeneğe basın. Böylece bu paylaşım artık yer imleri alanına gönderilmiş yani kaydedilmiş oldu.

Zaten aşağıdaki resimde yer alan mesajı ekranda göreceksiniz ve 3 numaralı ok ile gösterilen Görüntüle seçeneğine basarak Yer İmleri alanını açıp oraya eklediğiniz paylaşımları görebileceksiniz.

Bundan sonra istediğiniz tüm paylaşımları bu yöntemle yer imlerine ekleyebilirsiniz. Yer imleri alanına ulaşmak için, öncelikle Twitter ana ekranındayken aşağıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen üç çizgi simgesine basın.

Açılan menüden alttaki resimde 5 numaralı ok ile gösterilen Yer İşaretleri seçeneğine basın.

 

Böylece aşağıdaki resimde gördüğünüz Yer İşaretleri ekranı karşınıza çıkacak ve burada şimdiye kadar yer işaretlerine eklediğiniz her şeyi göreceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz