TypingMaster Pro Ücretsiz İndir 10 Parmak Eğitim Programı On Parmak Öğrenme

TypingMaster 10 ile ilgili görsel sonucu

Artık bilgisayar çağında yaşıyoruz ve günümüzde kağıt üzerine el ile yazılanlardan daha fazla miktarda veri bilgisayarın klavyesi üzerinden yazılıp dijital ortama aktarılıyor. Bu nedenle gençlerin modern dünyaya ayak uydurması ve kendini geliştirip iyi yetişmesi için 10 parmak yazmayı öğrenmesi oldukça faydalı olacaktır.

TypingMaster Pro’nun burada paylaştığımız reklam destekli tamamen ücretsiz sürümüyle profesyonel on parmak dersleri alabilir ve çeşitli oyunlar ve alıştırma testleriyle klavyeden yazım hızınızı 5 kata kadar hızlandırabilirsiniz. Şuan için bulabileceğiniz en iyi 10 parmak programıdır.

Typing Master 10 Free Download

Yeni başlayanlar yani henüz on parmak ile ilgili hiçbir şey bilmeyenler bu program sayesinde profesyonel hale gelebilir. Normalde on parmak yazabilen profesyoneller ise yine bu programın yardımıyla becerilerini geliştirebilir yani daha hızlı yazmayı öğrenebilir.

Programdaki eğlenceli oyunlar ve interaktif testler sayesinde zorluk çekmeden kendinizi geliştireceksiniz.

Not: Dilerseniz programın yanı sıra, TypingTrainer.com sitesini ziyaret edip ücretsiz üye olarak online 10 parmak derslerini görebilir, yazma hızınızı ölçebilir ve çeşitli alıştırmalar yapabilirsiniz.

Product Box

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Xp, Windows Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.1 MB

TypingMaster Pro İndir

TypingMaster Pro Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi