Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları Ücretsiz En Eğlenceli Bilgisayar Oyunları 2019-2020

Ücretsiz En Eğlenceli Bilgisayar Oyunları 2019-2020

61
0

Boş zamanlarınızda çok canınız sıkılıyorsa, bu anları keyifli zamanlara dönüştürebilirsiniz. İşte boş vakti en iyi şekilde değerlendirmek için ücretsiz en eğlenceli bilgisayar oyunları listesi (top 10)…

Command & Conquer: Red Alert

Command &Amp; Conquer: Red Alert

Sovyetler Birliği zaman makinesini icat ederek Hitler’i saf dışı bırakır. Sizin göreviniz Stalin önderliğindeki Sovyetler Birliğin’e karşı mücadele ederek yani savaşarak Avrupa’yı korumak olacak.

Bu oyun gerçek zamanlı strateji tarzı oyunları sevenler için ideal bir seçimdir. Aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Red Alert İndir


The Elder Scrolls 2: Daggerfall

The Elder Scrolls 2: Daggerfall

Fantastik unsurların aksiyonla ve macerayla harmanlandığı bir oyun olan Daggerfall ünlü The Elder Scrolls serisinin ikinci oyunudur. Hemen indirmek için alttaki butona tıklamanız yeterlidir.

The Elder Scrolls 2: Daggerfall İndir


OpenTTD
OpenttdÇevrimiçi bir simülasyon oyunudur ve en çok 10 oyuncuya kadar tek bir haritada oynanabilir. Oyunun ana konusu ise gelişmiş taşımacılık sistemi üzerine.

OpenTTD İndir


StarCraft

Starcraft

Diğer bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan StarCraft’ın konusu ise 3 farklı ırkın uzaydaki savaşıdır.

Fakat Warcraft 2 ile karşılaştırınca ırklar arasında dengenin çok daha iyi kurulduğu, daha fazla strateji yapma seçeneği sunduğu ve daha geniş haritalarda daha uzun oynama süresine sahip olduğunu söyleyelim.

StarCraft İndir


Beneath a Steel Sky

Beneath A Steel Sky

Efsanevi bir bilim kurgu oyunu olan GOG hayali bir gelecekte geçiyor ve mega kentin en üst katında mahsur kalan kahramanımızın maceralarını anlatıyor. Oyunun boyutu ufak ama hikayesi çok derin.

Cry of Fear

Cry Of FearTeam Psykskallar önce Half Life modu olarak çıktı sonra bağımsız bir oyun olarak yayınlandı. Gerçek korku oyunu sevenlere hitap ediyor. Amacınız hayatta kalmak olacak.

Team Psykskallar İndir


Slither.io

Slither.io

Web tarayıcı üzerinde oynanan ufak ama bağımlı yapan harika bir yılan oyunudur. Çok ufak bir yılan olarak başlayıp etraftaki besinleri yiyerek büyüyorsunuz. Önce küçük yemleri yiyorsunuz ama büyüdükçe güçlenip etraftaki yılanları yemeye başlıyorsunuz. Ama yılan büyüdüğü zaman oyun daha zorlaşıyor. Küçük yılanlar bile sizi avlayabiliyor. Etraftaki yılanlar size çarpınca içlerinden bazı parçalar dökülüyor. Bu parçaları yiyerek uzuyorsunuz.

Slither.io Oyna


Google Quick Draw
Google Quick Draw
Dünyanın en kolay, en gelişmiş ve en eğlenceli çizim yapma uygulamasıdır. Böyle bir şeyi ancak Google ücretsiz sunabilirdi. Yapa zekada yeni ufuklar yaratan bir projedir.
Bu uygulama siz çizmeye başladığınız anda sizin çiziminizi analiz ederek ne çizeceğiniz hakkında epey doğru tahminlerde bulunuyor. Mesela bana 30 saniyede bir masa çiz diyor.
Google Quick Draw Sitesine Git 


Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale

Tek başına yada takım olarak savaşılabilen bir oyundur. Günümüzün en sevilen oyunlarından biridir. Amacınız hayatta kalmak ve en çok sayıda adamı öldürmek. Ama farklı silahlarla farklı stratejiler geliştiren oyuncular bir adım öne çıkıyor.

World of Tanks

World Of Tanks

Tank kullanarak savaşacağınız popüler ve çok eğlenceli bir savaş oyunudur.

1950’li yıllarda geçen savaş araçlarının yer aldığı ve tank savaşlarından oluşan çevrimiçi bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda tank çeşitlerine, aralarındaki ince farklara ve bunları ne kadar incelikli kullanıldığına şahit olarak çok şaşıracaksınız.

World of Tanks Hemen Oyna

Önceki İçerikPUBG Mobile PC Hileleri Rakibi Görme Öldürme No Recoil Macro
Sonraki İçerikHoI4 Hileleri İnsan Gücü İnşaat Can Savaş Ekipman Politika Araştırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz