Ana Sayfa Programlar Ücretsiz En İyi Video Düzenleyici Windows İçin 2019-2020

Ücretsiz En İyi Video Düzenleyici Windows İçin 2019-2020

52
0

Söz konusu Windows bilgisayarda ücretsiz olarak videoları düzenlemek olunca, VSDC Free Video Editor şuan için piyasadaki en kaliteli seçenektir.

Programı İndir

Bir tarafta Sony Vegas gibi ve Premiere Pro gibi endüstri lideri profesyonel çözümler varken, diğer tarafta tamamen ücretsiz yada kısmen ücretsiz çok sayıda alternatif seçenek bulunuyor. Ama bunlardan kısmen ücretsiz olanlar videoların üzerine kendi logolarının filigranını ekliyor yada diğer sınırlamaları uyguluyor. İşte bu noktada devreye VSDC giriyor.

2019 07 04 17 23 32 1

Zaten çeşitli bloglar tarafından en iyi video düzenleme programları arasında gösterilen VSDC, aksiyon kameralarda ayak izlerini işlemek için GoPro tarafından tavsiye edilen bir yazılımdır.

Bu yazımızda VSCD video düzenleme editörünü inceleyeceğiz. Eğer uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir program olduğuna inanıyorsanız, dilerseniz ücretsiz sürümü yerine Pro versiyonu da satın almayı düşünebilirsiniz. Böylece ileri seviye ekstra özelliklerden faydalanabilirsiniz. Üstelik rakiplerinden çok daha ucuzdur (yalnızca 20 dolar).

VSDC Free Video Editor Başlıca Özellikleri

Tüm video formatları ve codecler ile uyumludur. Desteklediği formatlardan bazıları şu şekilde:

 • AVI
 • QuickTime
 • HDVideo
 • WindowsMedia
 • MKV
 • MPEG
 • MJPEG
 • H.264.

HD ve 4K videolarla çalışabilirsiniz. Özellikle aksiyon kamera kullananlar için idealdir.

Ön Tanımlı Ayarları Dışarı Aktarın

Çeşitli işlemler için kullandığınız ön tanımlı ayarları dışarı aktarabilirsiniz. Mesela yayınladığınız mecraya göre, farklı ön tanımlı ayarları kaydederek, daha sonra bu ayarları kullanmak suretiyle, videoları daha hızlı bir şekilde işleyebilirsiniz. Mesela YouTube için farklı ayarlar, Facebook için farklı ayarlar ve Instagram için farklı ayarlar oluşturup bunları kaydederek daha sonra pratik bir şekilde yeniden bu ayarları tek tıkla kullanabilirsiniz.

Zaten programın içerisinde çeşitli cihazlar için (mesela iPhone) ön tanımlı ayarlar bulunuyor. Bunları seçebilirsiniz.

Gelişmiş video efektleri

Resim içinde resim, video içinde video, ekranı bölme (ekranda yan yana video gösterme), bulanıklaştırma filtresi ve renk düzeltme araçları gibi çok sayıda özel video efektine sahiptir.

Mükemmel video kesme

Herhangi bir video düzenleyicinin en çok kullanılan özelliği video kesme aracıdır. VSDC ile çok hızlı ve doğru bir şekilde video kesme işlemini kusursuzca yapabilirsiniz. Hata yapmamanız için gelişmiş video kesme seçenekleri sunar.

Video oynatma hızı ayarları

Bazı video kayıtlarının oynatma hızını düşürerek daha iyi izleyebilirsiniz. Ayrıca çok uzun bir sürede gerçekleşen bir olayı, hızlandırarak insanlara gösterirseniz, çok hoşlarına gidecektir. Her iki ayarı da kolayca yapabilirsiniz.

Programı İndir

 • Boyut: 68.7 mb
 • Lisans: Ücretsiz
 • İşletim sistemi: Windows
 • Üretici: Vector LLC
Önceki İçerikEn İyi Video Kesme Bölme Birleştirme Programı Windows İçin 2019-2020
Sonraki İçerikEn İyi 10 URL Kısaltma Sitesi 2019-2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz