Ücretsiz Online Belgeseller İzlemek İçin 3 Web Site Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Belgesel hayranıysanız bu üç siteye bayılacaksınız. Aklınıza gelebilecek her kategoriden yüzlerce belgeseli ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Docur:

Docur internetten en güzel belgeseller izleyebileceğiniz en kaliteli sitedir. Toplamda 15 farklı belgesel kategorisi bulunuyor. Bunlar arasında Sport, Savaş, Tarih, Müzik, Mühendislik, Suç ve Oyun gibi kategoriler de bulunuyor.

Tüm kategoriler arasında dolaşarak ve yayınlanma tarihine yada reyting oranına göre sıralayarak hoşunuza giden bir belgeseli tek tıkla izlemeye başlayabilirsiniz.

Documentary Heaven:

Documentary Heaven sitesinde 35’ten fazla belgesel kategorisi bulunuyor. Bunlar arasında arkeoloji, ateizm, iş, ünlüler, evrim, uyuşturucu, tarih ve aktivist gibi kategoriler de bulunuyor.

Belgeselleri reyting oranı, en çok izlenen 100 belgesel, yeni belgeseller ve en çok oylananlar olarak sıralayabilirsiniz.

Free Documentaries:

Free Documentaries bir başka ücretsiz belgesel izleme servisidir. Toplamda 14 farklı kategoride yüzlerce belgeseli online olarak internetten izleyebilirsiniz.

Belgesel kategorileri arasında sağlık, internet-medya, sivil haklar, ekonomi, bankacılık, din ve ordu-savaş gibi şeyler de bulunuyor.

Belgesellerin fragmanlarını izleyebilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap