Ana Sayfa Teknoloji Website ve Web Tasarım Ücretsiz Resim İndirme Siteleri Kaliteli Görseller Semboller Logolar (Web Site Tasarımı)

Ücretsiz Resim İndirme Siteleri Kaliteli Görseller Semboller Logolar (Web Site Tasarımı)

357
0

İnternette bir projeniz için kaliteli bir görsel aramak istediğinizde, bulduğunuz kaliteli resimler hep ücretli mi oluyor? Peki ya sadece ücretsiz görseller içinde arama yapmak ister miydiniz? Cevabınız evet ise, sizin için müjdeli bir haberim var.

Zira Mailomix sitesinin sunduğu Stock Photo Search servisinden faydalanarak internetteki ücretsiz stok resim indirme sitelerinin veritabanında aynı anda arama yaptırabilir ve tüm sonuçları görüp tek tıkla bilgisayara indirebilirsiniz. Pixabay, Pexels, Unsplash ve benzeri çok sayıda ünlü stok resim sitesini kapsıyor. Üstelik dilediğiniz siteleri seçerek sadece onlar üzerinde arama yapabilirsiniz. Bunlara Google Resimler de dahildir.

Arama yapmak için tek ihtiyacınız olan şey bu servisin kısayolunu tarayıcının araç çubuğuna eklemek. Böylece artık bir resim veya kelime girerek arama yaptırabilirsiniz. Bulacağınız resimler tamamen telif hakkı olmayan görseller olduğu için rahatlıkla bilgisayara kaydedip kendi projelerinizde sınırsızca kullanabilirsiniz.

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayın.

https://www.mailomix.com/products/stock-photo-search/

Açılan sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve alttaki resimde gördüğünüz gibi Stock Photo Search yazan butona tıklayın.

2018 05 20 19 15 03 1

Açılan ufak pencerede dilediğiniz parametreleri (kriterleri) girip ve dilediğiniz siteleri seçerek aramaya başlayabilirsiniz.

2018 05 20 19 16 40 3

Önceki İçerikSüresi Biten Alan Adları (Domainler) Listesi Bulma 2018-2019 (Programsız)
Sonraki İçerikChrome Resme Çift Tıklayarak İndirme (Kaydetme) Eklentisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz