Unknown Device Identifier İndir Eksik Sürücüleri Bulma İndirme Programı

Aygıt yöneticisi penceresinde görülen sarı ünlem işaretleri aslında eksik veya bozuk (uyumsuz) sürücüler olduğunu gösterir. Bu sorunları düzeltmezseniz sistem performansı düşerek yavaşlayabilir ve bilgisayarda farklı hatalar ortaya çıkabilir.

Unknown Device Identifier programı ne olduğunu bile bilmediğiniz eksik ve hatalı sürücüleri arar, bulur ve üreticiyle bağlantı kurarak doğru sürücüyü indirmeye yardımcı olur. Hatta sistemdeki tanımlanamayan aygıtları bile tanımlayarak güncel sürücüsünü indirmeyi sağlar.

Unknown Device Identifier programını yükledikten sonra aygıt penceresindeki sarı ünlem olan eksik veya bozuk sürücüye sağ tıklayın. Açılan menüden Find Driver seçeneğine tıklayarak güncel sürücüyü indirebilirsiniz. Contact Vendor seçeneğine tıklayarak sürücünün üreticisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Düzgün çalışan güncel sürücülerin yedeğini almak için ise, bu sürücülere sağ tıklayıp açılan menüden Backup Driver seçeneğine tıklayabilirsiniz. Dilerseniz Save to File seçeneğine tıklayarak donanım bilgisini saklayabilir veya yazdırabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1.2 MB

Unknown Device Identifier İndir

Unknown Device Identifier Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi