Ana Sayfa Programlar uTorrent Türkçe İndir Torrent İndirme Programı 32-64 Bit Windows 10/8.1/7/Xp/Vista

uTorrent Türkçe İndir Torrent İndirme Programı 32-64 Bit Windows 10/8.1/7/Xp/Vista

3066
2

uTorrent oldukça üst düzey özelliklere sahip olan bir torrent istemci yazılımıdır. uTorrent sayesinde torrent dünyasında arama yapabilir veya dünyaca ünlü torrent sitelerinden bulup beğendiğiniz film, oyun, döküman ve müzikleri torrent dosyası şeklinde bilgisayara indirebilirsiniz.

uTorrent dünyada açık ara en çok tercih edilen torrent indirme programlarının başında geliyor. Mesela en yakın rakibi Bittorrent yazılımından 8 kat daha fazla kullanılıyor. Bunun sebebi Türkçe dahil olmak üzre çoklu dil desteği, gelişmiş seçenekleri ve kullanım kolaylığı olsa gerek. Örneğin uTorrent programı bant genişliğini sınırlama imkanı tanıyor. Böylece torrent indirirken internet siteleri de gayet hızlı bir şekilde açılacağı için rahatlıkla nette gezmeye devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, zaman ayarlı planlı indirmeler, video ve müzikleri indirirken bile açıp izleyebilme ve etkili güvenlik önlemleri gibi ekstra özelliklere sahiptir.

uTorrent programı oldukça hafif bir şekilde arka planda sessizce çalışır, sizi rahatsız etmez ve bilgisayarı yavaşlatmaz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe 

Boyut: 2.13 MB

uTorrent İndir 

NOT: Hem 32-Bit hem de 64-Bit sistemlerle uyumludur. 64-Bit için farklı bir sürümü yoktur.

uTorrent Alternatif İndirme Linki

uTorrent Ekran Görüntüleri

uTorrent 5

uTorrent 6

uTorrent 3

2 YORUMLAR

    • Ben son 3 senedir bu programı kuruyorum ama daha bugüne kadar hiç hata vermedi. Eğer hatanın ne olduğunu yazarsanız ve bilgim dahilindeyse, yardımcı olmayı çok isterim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz