uTorrent Türkçe Son Sürüm (Windows Android Mac Linux İçin İndir)

uTorrent kendi alanında lider yazılımlardan biridir ve bu piyasaya yön vermektedir. uTorrent genellikle müzik ve film indirmek için sıklıkla tercih edilmektedir.

uTorrent oldukça hafif, kullanması kolay, hızlı ve etkili bir programdır. uTorrent programı Windows için, Mac için ve Android için uyumlu sürümleri bulunmaktadır.

uTorrent programının güvenli ve eksiksiz özellikleri vardır. Bu özellikler arasında RSS haber kaynağı, dosya bilgisi, indirme planlayıcısı, otomatik kapatma ve bunun gibi faydalı ve kullanışlı özellikler bulunmaktadır.

Ne yazık ki programın içerisinde gömülü bir medya oynatıcısı bulunmamaktadır. Ayrıca kapsamlı bir arama özelliği yoktur.

Çeşitli fonksiyonlar, hafiflik ve hız

UTorrent internetten çalarını indirmek için dizayn edilmiş oldukça kullanışlı bir programdır. Program sayesinde büyük boyutlu dosyaları internetten kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Ayrıca çoklu dosya indirme desteği sayesinde pek çok dosyasını aynı anda paralel bir şekilde indirebilir.

uTorrent programının rakiplerine göre kullanması daha kolay bir kullanıcı arayüzü bulunmaktadır. Programı kullanmak kolay olduğu için özel bir teknik bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur.

UTorrent programının sahip olduğu tüm bu özellikler tamamen sizlere sorunsuz bir indirme deneyimi yaşatmak içindir.

uTorrent’in amacı internet üzerinden dosya indirme işlemlerini kolaylaştırmaktır. Programın ücretsiz bir versiyonu ve farklı üyelik modelleri bulunmaktadır. Bu farklı modeller internette gezintiye, güvenliğe ve hıza odaklanmıştır.

Programı indirdikten sonra kurulumu gayet hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir fakat kurulum esnasında dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Çünkü çeşitli tarayıcı eklentileri yüklemeyi teklif etmektedir. Bu teklifleri kolayca edebilirsiniz

U Torrent program olduğu için sistem performansını olumsuz bir şekilde etkilemez.

u Torrent programı sayesinde Torrent dosyalarını herhangi bir çökme veya hata olmadan hiç bir problemle karşılaşmadan indirebilirsiniz. U Torrent programını kullanarak bittorent Protokolü vasıtasıyla gönderebilir veya alabilirsiniz

Eğer u Torrent programını bilgisayara yüklerseniz varsayılan ayarlar otomatik olarak yüklenir. Basit kullanımlar için ayarlarla oynamanıza gerek yoktur.

Eğer u Torrent programı ile müzik indirmek istiyorsanız veya film indirmek istiyor İnternette müzik Torrent dosyalarını veya film Torrent dosyalarını arayıp bulmanız gerekiyor Öncelikle sonra Torrent dosyasına Torrent dosyasını indirmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz kaynak sayısını arttırarak indirme işlemini daha daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Diğer torrent programlarının aksine uTorrent programını birkaç açıdan hızlandırmak mümkün. Böylece önemli ölçüde zaman kazanarak çok hızlı indirmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca belirlediğiniz yani Seçtiğiniz bazı Torrent dosyaları için daha fazla bant genişliği sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu Torrent dosyasına sağ tıklamak ve açılan menüden bu Torrent dosyasına öncelik tanımaktır.

Benzer şekilde yeni tracker bağlantıları ekleyerek yeni kaynaklardan faydalanmak suretiyle Torrent dosyalarını daha hızlı indirebilirsiniz.

uTorrent programı port haritalama özelliği sayesinde dilediğiniz kullanıcıya direkt bağlanarak dosya indirmeyi mümkün hale getiriyor.

Eğer ileri seviye gelişmiş özellikler hakkında takıntınız yoksa UTorrent programının ücretsiz versiyonu sizin işinizi fazlasıyla görecektir. utorrent dosyaları indirmek için gerçekten mükemmel bir platformdur.

İster film tutkunu ister müzik tutkunu olun utorrent kendi kategorisindeki rakiplerden çok daha iyi bir araçtır.

Farklı Platformlar İçin İndir:


Yayımlandı

kategorisi