İçeriğe geç

Vatan Bilgisayar Taksitli Telefon Sms 2024-2025 Güncel

838Fb0936Cce9557Edb7B020688E757D9437410B 1

Vatan Bilgisayar Taksitli Telefon SMS

Vatan Bilgisayar, Türkiye’nin en büyük teknoloji perakendecilerinden biridir. Mağazalarında ve internet sitesinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Vatan Bilgisayar, taksitli alışveriş seçenekleri ile de müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Vatan Bilgisayar’dan taksitli telefon almak için iki farklı yöntem vardır. Bunlardan biri, Fibabanka ile yapılan anlaşma çerçevesinde, Vatan Bilgisayar mağazalarına veya internet sitesine giderek SMS göndermektir. Diğer yöntem ise, Akbank ile yapılan anlaşma çerçevesinde, Vatan Bilgisayar mağazalarına giderek SMS göndermektir.

Fibabanka ile Taksitli Telefon SMS

Fibabanka ile taksitli telefon almak için, Vatan Bilgisayar mağazalarına veya internet sitesine giderek “VATAN” yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi (GG/AA/YY) şeklinde yazıp 3422’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

Örneğin, T.C. kimlik numaranız 1234567890 ve doğum tarihiniz 01/01/1980 ise, SMS’inizi şu şekilde göndermelisiniz:

VATAN 1234567890 01/01/1980

SMS’inizi gönderdikten sonra, Fibabanka tarafından size bir kredi ön onayı gönderilecektir. Kredi ön onayı olumlu ise, Vatan Bilgisayar mağazalarından veya internet sitesinden istediğiniz telefonu seçerek taksitle satın alabilirsiniz.

Akbank ile Taksitli Telefon SMS

Akbank ile taksitli telefon almak için, Vatan Bilgisayar mağazalarına giderek “VATAN” yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıp 4425’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Örneğin, T.C. kimlik numaranız 1234567890 ise, SMS’inizi şu şekilde göndermelisiniz:

VATAN 1234567890

SMS’inizi gönderdikten sonra, Akbank tarafından size bir kredi ön onayı gönderilecektir. Kredi ön onayı olumlu ise, Vatan Bilgisayar mağazalarından veya internet sitesinden istediğiniz telefonu seçerek taksitle satın alabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Vatan Bilgisayar’dan taksitli telefon alırken, 12 aya kadar taksit seçeneği sunulmaktadır. Taksit sayısı, satın almak istediğiniz telefonun fiyatı ve kredi notunuza göre değişebilir.

SMS Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vatan Bilgisayar’dan taksitli telefon almak için SMS gönderirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar:

  • SMS’inizi gönderirken T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi doğru yazmanız gerekmektedir.
  • SMS’inizi gönderirken cep telefonunuzdan göndermeniz gerekmektedir.
  • SMS’inizi gönderdikten sonra, kredi ön onayı için kısa bir süre beklemeniz gerekmektedir.

Kredi Ön Onayı

Vatan Bilgisayar’dan taksitli telefon almak için SMS gönderdikten sonra, Fibabanka veya Akbank tarafından size bir kredi ön onayı gönderilecektir. Kredi ön onayı olumlu ise, Vatan Bilgisayar mağazalarından veya internet sitesinden istediğiniz telefonu seçerek taksitle satın alabilirsiniz.

Kredi ön onayınız olumsuz ise, bu durumda kredi notunuzun düşük olması veya diğer bazı nedenlerden dolayı kredilendirilemediğiniz anlamına gelmektedir. Bu durumda, kredi notunuzu yükseltmek için bazı önlemler alabilir veya başka bir bankadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Taksitli Telefon Almak Avantajlı Mı?

Taksitli telefon almak, özellikle peşin parası olmayan kişiler için avantajlı bir seçenek olabilir. Taksitli telefon alırken, dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar:

  • Taksit sayısını ve aylık taksit tutarını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
  • Taksitli telefon alırken faiz ödemeniz gerekeceğini unutmamanız gerekmektedir.

Taksitli telefon almadan önce, bütçenizi ve aylık taksit tutarını göz önünde bulundurmanız ve faiz ödemesini göze almanız önemlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir