Ana Sayfa Programlar Video Çözünürlük Yükseltme Programı İndir Ücretsiz (PC)

Video Çözünürlük Yükseltme Programı İndir Ücretsiz (PC)

9606
3

Shotcut en iyi video kalitesini yükseltme programlarından biridir. Windows 10 dahil olmak üzere, tüm Windows sürümleriyle uyumlu çalışır.

Sadece videonun çözünürlüğünü artırmakla kalmaz, aynı zamanda görüntüyü netleştirme (görüntü çözme), videoları birleştirme, görüntülerin geçişimini sağlama, video kırpma, renk düzeltme, modları karıştırma, otomatik oryantasyon ve video kesme gibi çok sayıda işlemi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar.

Shotcut programını ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

Nasıl Kullanılır (Çalışır)?

Öncelikle programı açın. Ana pencerenin sol üst kısmındaki Open File butonuna tıklayarak bilgisayardaki video dosyasını seçin. Desteklenen formatlar: AVI, MPEG, MKV, MP4, WMV ve diğer popüler video türleri.

Ardından Sol üst kısımdaki File menüsüne tıklayın ve açılan menüden Export Video seçeneğine tıklayın. Alternatif olarak videoyu izlerken hemen üzerinde gözüken Export butonuna tıklayabilirsiniz.

Açılan ekranda Stock başlıklı bölümde çok sayıda önceden tanımlı çözünürlük ayarı bulunuyor. Bunlardan dilediğiniz bir çözünürlük kalitesini seçin. Eğer aradığınız çözünürlük burada yoksa, herhangi birini seçtikten sonra Resolution kısmından manuel olarak istediğiniz bir çözünürlük boyutunu girebilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra Export diyerek işlemi sonlandırın.

Programı İndir (Ücretsiz)

Önceki İçerikKorkunç Sesler Efekt Programları Windows 10 İçin
Sonraki İçerikEn İyi 5 Zombi Kaçış Oyunu (Android İçin) 2017

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz