Ana Sayfa Teknoloji İnternet Video İndirme Programsız Windows Android iOS İçin

Video İndirme Programsız Windows Android iOS İçin

258
0

İnternette izlediğiniz filmleri artık kolayca bilgisayara indirebilirsiniz. Üstelik bunun için gidip de virüslü tam sürüm programları indirmeye veya ücretli programlara para ödemeye hiç gerek yok. Artık sadece tek bir web sitesini ziyaret ederek dilediğiniz online filmi Windows’lu bir masaüstü bilgisayara, Android’li telefona veya iOS’lu cihazlara (iPhone, iPad) kaydedebilirsiniz. Üstelik son derece kolay bir işlem.

Bu yolla internette herhangi bir video izleme sitesinde izlediğiniz tüm online videoları da yüksek hızda ve tek tıklamayla kolayca bilgisayara indirebilirsiniz. Üstelik indireceğiniz videoyu hangi formatta kaydedeceğinizi de seçebiliyorsunuz. Ayrıca ister mp3 gibi bir ses dosyası olarak, ister mp4 gibi bir video dosyası olarak kaydetme seçeneği sunuyor. Bunların yanı sıra video indirme hızının oldukça yüksek olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Zaten bir kere denediğinizde sizin de çok memnun kalacağınızdan eminim.

Evet internette sizinle paylaşacağım bu sitenin pek çok kaliteli ve güzel alternatif var ama hiçbirisi bunun kadar hızlı indirmiyor, bunun kadar çok seçenek sunmuyor. Kullandığınız zaman bana teşekkür edeceğinize eminim.

Öncelikle indirmek istediğiniz video izleme sitesindeki video sayfasının URL linkini kopyalayın.

Ardından Google arama motorunu açın ve clipconverter yazarak aratın. Açılan sayfada en üstte yani ilk sırada çıkan siteye girin.

Aşağıdaki sayfa açılacak.

Programsız Video Indirici

Burada örnek olması amacıyla Dailymotion sitesinde yer alan bir videonun URL linkini kopyaladım ve 1 numaralı ok ile gösterilen alana yapıştırdım. Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen Devam yazan butona tıkladım. İlk tıklamada yeni bir reklam sayfası açılıyor. Ücretsiz bir servis olduğu için o kadar da olsun. Açılan reklam sayfasını çarpıya tıklayarak kapatın. Ardından aynı butona yani Devam butonuna tekrar tıklayın.

Video Indirme Programsız Yöntem

Açılan sayfa yukarıdaki ekran görüntüsü resminde gösterilmiştir. Burada 3 numaralı ok işaretiyle gösterilen alanda videonun farklı kalite yani çözünürlük seçenekleri verilmiştir. Yüksek kaliteyi seçebilirsiniz ama dosya boyutunun da yükseleceğini unutmayın.

Ardından 4 numaralı ok ile gösterilen alandan videoyu hangi formatta indirmek istediğinizi seçebilirsiniz. Hatta video yerine soldaki ses dosyalarından birini seçerek sadece ses dosyası şeklinde de bilgisayara yada telefona indirebilirsiniz.

Daha sonra 5 numaralı ok işaretiyle gösterilen Başla yazan butona tıklayın. Böylece aşağıdaki ekran karşınıza çıkacak ve videonun hazırlanması için birkaç saniye bekleyeceksiniz.

Video Indirme Programsız Yeni Yolu

Sadece 2 yada 3 saniye sonra aşağıdaki pencere açılacak. Tabi eğer indireceğiniz dosyanın boyutu 2 GB falan ise, birazcık daha uzun sürebilir.

Daha sonra aşağıdaki sayfa karşınıza gelecek.

Programsız Nasıl Video Indirilir

Burada artık Download yazan butona tıklayarak hemen üzerindeki alanda gösterildiği gibi 1.87 MB büyüklüğündeki mp4 yada seçtiğiniz başka bir format varsa o formattaki video dosyasını bilgisayara indirebilirsiniz.

Önceki İçerikMüzik İndirme Programları
Sonraki İçerikAPK Dosyası Hakkında Detaylı Bilgiler Gösteren Program

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz