Ana Sayfa Teknoloji İnternet Video Tekrarlama Sitesi Programsız Tekrarlayan Video Yapmak İçin

Video Tekrarlama Sitesi Programsız Tekrarlayan Video Yapmak İçin

845
0

Playola çok basit bir video tekrarlayıcıdır. Bu alanda kullanması en kolay web servislerden biridir ve en çok 30 saniye olmak koşuluyla tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.

Bu siteye bilgisayardan seçtiğiniz bir videoyu yükleyebilir veya video izleme sitelerindeki online videoların sayfa adresini girerek doğrudan videoları ekleyebilirsiniz.

Üstteki resimde bu sitenin ana sayfası gösterilmiştir. Burada 1 numaralı alana videonun URL linkini yapıştırıp Go butonuna tıklayarak videoyu direk olarak siteye ekleyebilirsiniz.

Alternatif olarak 2 numaralı butona tıklayarak açılan pencereden bilgisayardaki bir videoyu seçip yükleyebilirsiniz.

Yükleyince üstteki resimde gördüğünüz gibi bir editör açılır. Burada öncelikle 3 numaralı ok ile gösterilen alana, tekrarlayan video için bir isim girin. Ardından 1 numaralı işaretçiyi sağa yada sola doğru hareket ettirerek tekrarlayan videonun başlangıç saniyesini seçin. Örneğin ben burada 1. saniyeyi seçtim. Daha sonra 2 numaralı ok ile gösterilen işaretçiyi sağa-sola doğru hareket ettirerek tekrarlayan videonun bitiş saniyesini seçin. Ben burada 3. saniyeyi seçtim. Son olarak 4 numaralı Create butonuna tıklayarak tekrarlayan videoyu oluşturun. Tekrarlayan videoyu MP4 formatında yada GIF formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Dilerseniz Aşağıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen dişli çark simgesine tıklayarak 2 numaralı Mute video seçeneğiyle videonun sesini tamamen kısabilir veya 3 numaralı kaydırma çubuğuyla ses seviyesini değiştirebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz add a different soundtrack alanına bir arka plan müziği adresi yapıştırıp, Go butonuna tıklayarak videoya ekleyebilirsiniz.

Önceki İçerikİnstagram İkinci Hesap Açma Resimli Anlatım
Sonraki İçerikGIF’ten Video Yapma Programı Ücretsiz Gif’i Videoya Çevirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz