Ana Sayfa Programlar Videolara Altyazı Ekleme Programı Türkçe Ücretsiz Filme Altyazı Gömme

Videolara Altyazı Ekleme Programı Türkçe Ücretsiz Filme Altyazı Gömme

8330
0

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda internetten indirdiğiniz yabancı dildeki film videolarına altyazı eklemek için gerekli olan altyazı gömme programlarını tanıtacağım.

AVI ReComp (Türkçe ve Ücretsiz)

2016-09-23_03-26-28

Dili Türkçe olduğu için kullanması en kolay altyazı ekleme programıdır. Altyazının fontunu, boyutunu, konumunu ve öteki ayarlarını yaparak hemen filme gömebilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz bileşenler olan VirtualDubMod, AviSynth ve XviD gibi araçlar programın içinde hazır olarak geliyor. Dilerseniz tek tıkla bunları da kurabilirsiniz.

Desteklenen ses dosyası türleri: mp3, wav, ac3, dts, ogg.

Desteklenen altyazı dosya türleri: TMPlayer (.txt), MicroDVD (.txt / .sub), SubViewer2 (.sub), SubRip (.srt), Advanced SubStation Alpha (.ass), SubStation Alpha (.ssa).

Boyut: 28 MB

AVI ReComp İndir

Alternatif indirme linki

Movie Subtitler (Ücretsiz – İngilizce)

2016-09-23_03-29-26

Aslında bu program yukarıda verdiğim programdan daha kalitelidir fakat Türkçe olmadığı için 2.sırada paylaşmayı daha uygun gördüm.

Daha önce hiç altyazı eklememiş birisi bile bu programı kolayca kullanıp rahatlıkla filmlere altyazı gömebilir. Tek yapmanız gereken üst kısımdan film (video) dosyasını seçmek ve alt kısımdan altyazı dosyasını seçmek. Ardından Apply Subtitles programına tıklayınca işlem başlayacak ve bir süre sonra bitecektir.

Boyut: 22 MB

Movie Subtitler İndir

Alternatif indirme linki

MKVToolnix (Ücretsiz – İngilizce)

B Mkvtoolnix 1367222438 3

MKV formatındaki videolara altyazı eklemek için en iyi programdır. Ayrıca MKV videoya ses de ekleyebilir veya videoyu çeşitli şekillerde düzenleyebilirsiniz.

Boyut: 13.49 MB

MKVToolnix indir

Alternatif indirme linki

Önceki İçerikMüziğin Sesini Silme Programı İndir YoGen Vocal Remover
Sonraki İçerikTüm Video Formatlarını Dönüştürücü Türkçe Format Çevirici Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz