Ana Sayfa Programlar VirtualDJ Free Home Edition 2019 – Profesyonel DJ Programı

VirtualDJ Free Home Edition 2019 – Profesyonel DJ Programı

68
0

VirtualDJ Free Home Edition programı usta DJ’lerin kullandığı ücretsiz bir bilgisayar yazılımıdır.

Hemen İndir

Pikapları (döner tablalar) değiştirmek, CD/DVD oynatıcıları değiştirmek ve CD/DVD yerine dijital müzik kullanmak için bu programdan faydalanıyorlar.

Ayrıca müzik koleksiyonunuzu organize etmek, kolayca gruplara ayırarak DJ dostu bir hale getirmek için ideal bir araçtır.

Bunların yanı sıra filtreler kullanarak beğendiğiniz popüler şarkıları bulabilir veya uyumlu anahtarları bulabilirsiniz. Aynı şekilde önceki çalma listelerinize erişim imkanı da veriyor.

Eğer bir şarkıyı kaybederseniz, bu program otomatik olarak internetten buluyor ve direk olarak çevrimiçi dinlemenizi sağlıyor. Fakat bu özellik için ekstradan kaydolmanız gerekiyor.

2019 06 27 21 02 00 1

Milyonlarca kullanıcıdan gelen raporları analiz ederek, şuanda çaldığınız şarkıdan sonra diğer DJ’lerin hangi şarkıları çalmayı düşündüğü konusunda sizlere anlamlı tavsiyeler verir.

VirtualDJ Free Home Edition programı yalnızca ses parçalarını değil, aynı zamanda video dosyalarını ve karaoke şarkıları da açabiliyor. Fakat karaoke için bilgisayarınızı bir projektöre veya kulübün ekranına bağlamanız gerekiyor.

Programı İndir

  • Atomix Productions
  • Ücretsiz (ama bazı programların reklamını gösteriyor)
  • 35 MB
  • Windows 10/8/7/XP/Vista
Önceki İçerikGoogle Konum Geçmişi Silme (3 veya 18 Ayda Bir Otomatik Silinsin)
Sonraki İçerikIntelligent Standby List Cleaner – Donan Tutukluk Yapan Oyunlara Çözüm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz