Web Kamera Kayıt Programı Türkçe Ücretsiz İndir

Bilgisayarın web kamerasından (webcam) çekilen görüntüleri bilgisayara kaydetmek ve daha sonra açıp izlemek için ihtiyacınız olan şey bir kamera kayıt programıdır.

Bu yazıda Türkçe, ücretli ve ücretsiz en popüler web kamera video kaydetme programlarını paylaşıyorum.

Ertemsoft Video Capture (Türkçe)

Türkçe dil desteğine sahip olduğu için kullanması en kolay kamera kayıt programıdır.

Seçtiğiniz saatler arasında otomatik kayıt yapabilir. Video kayıtlarını DivX formatında kaydedebilirsiniz. Gizli çekim imkanı da tanıyor.

Eğer kamera görüntülerini kaydederken disk dolarsa, otomatik olarak başka bir diske geçiş yapar ve kaldığı yerden görüntüleri kaydetmeye devam eder.

Kamera kaydının video kalitesini ayarlayabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Boyut: 2.3 MB

ErtemSoft Video Capture indir

Alternatif indirme linki

Free2X Webcam Recorder (Ücretsiz)

Free2X Webcam Recorder Screenshot

Tamamen bedava bir web kamera kayıt programı isteyenler için idealdir. Herhangi bir web kameradan çekilen görüntüleri AVI, MP4, WMV formatında kaydedebilir. Üstelik görüntülerle birlikte mikrofondan gelen veya bilgisayardan çıkan sesleri de kaydeder.

Programı kullanmak için klavye kısayol tuşlarından faydalanabilirsiniz. Örneğin kayda başlama, duraklatma ve durdurma için klavye tuşları mevcuttur. Dilerseniz çıktı videoya watermark (logo, marka, simge, vs.) işareti ekleyebilirsiniz. İsterseniz seçtiğiniz belirli zaman aralıklarında kayıt yapabilir, belirlenen saatlerde kaydı durdurup yine tekrarlı bir şekilde belirlenen saatlerde kaydı başlatabilirsiniz.
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.8 MB

Super Webcam Recorder (Deneme Sürümü)

2016-09-21_06-00-00

Web kamera görüntülerin hem kolay hem çabuk bir şekilde kaydetmeye imkan tanır. Üstelik çekilen videonun kalitesini seçebilir ve sıkıştırma oranını ayarlayabilirsiniz. Böylece eğer çok uzun süreli çekim yapacaksanız, video kalitesini düşürerek video dosyasının bilgisayarda aşırı yer kaplamasını önleyebilirsiniz.

Çekilen videolar AVI yada WMV formatında kaydedilir.

Bu programın en iyi yanı, çekilen videoları kesme ve istenmeyen bölümlerini silme gibi video düzenlemeye imkan tanımasıdır.

Boyut: 2.6 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Super Webcam Recorder indir

Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi