Ana Sayfa Programlar Web Page Maker İndir Kolay Web Sitesi Yapma/Hazırlama Programı

Web Page Maker İndir Kolay Web Sitesi Yapma/Hazırlama Programı

967
0

2016-12-06_02-34-59

Hiçbir HTML bilgisine sahip olmadan kolay ve kaliteli websiteler oluşturmak için Web Page Maker programını kullanabilirsiniz. Basit sürükle-bırak işlemleriyle web sayfalarını dilediğiniz gibi hazırlayabilir, fotoğrafları, tabloları, formları ve yazıları istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

Web Page Maker programının içerisinde kullanıma hazır olarak gelen tema seçenekleri ve harika araçlarından faydalanarak oldukça kolay ve hızlı bir şekilde websitesi yapabilirsiniz. Web Page Maker programı fotoğraf galerisi oluşturma, Javascript kütüphanesi, hazır javascript efektleri, sayfaları önizleme, slayt sunum oluşturma, entegre FTP aracı ve gelişmiş renk paleti gibi ileri düzey özelliklere sahiptir.

Web Page Maker HTML bilmenize gerek kalmadan web sayfası hazırlamanıza ve yayınlamanıza olanak tanır. Sayfa hazırlarken yerleştireceğiniz yazı ve resimleri sürükle-bırak yöntemiyle taşıyarak yerleştirebilirsiniz. Programın hazır temaları ve kullanıma hazır araçları sayesinde internet sayfanızı kolayca hazırlayabilirsiniz. İmaj galerisi, java script kütüphanesi, gömülü FTP ve renk paletiyle dakikalar içinde web siteniz yayına hazır hale gelecek.

2016-12-06_02-37-54

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 3.57 MB
Web Page Maker İndir
Web Page Maker Alternatif İndirme Linki

Önceki İçerikPDFCreator İndir Türkçe PDF Oluşturma Programı Ücretsiz
Sonraki İçerikProxy Switcher Lite İndir Ücretsiz Proxy Değiştirme Programı Hızlı Kolay

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz