Whatdogs Apk İndir Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar

WhatsDog.jpg (700×360)

Whatdogs aslında bir WhatsApp eklentisidir ve WhatsApp programıyla doğrudan bir bağlantısı yoktur yani bağımsız bir yazılımdır.

Whatdogs programı sayesinde sevgilinizin veya arkadaşınızın WhatsApp’a ne zaman girdiği, kaç dakika kaldığı ve ne zaman çıktığı gibi bilgileri görebilirsiniz.

Yani kişilerin WhatsApp uygulamasındaki online olma sürelerini ve saatlerini takip ederek size istatistik halinde bilgi verir.

Whatsapp’a ne zaman girdi ?

Whatsapp’ta kaç saat kaldı ?

Whatsapp’tan kaçta çıktı ?

Fakat şu an için sadece tek bir kişiyi takip edebiliyorsunuz.

Takip edilen kişi Whatsdog ile takip edildiğini anlar mı?

Hayır, takip ettiğiniz kişinin mesela sevgilinizin takip edildiğini anlamasının bir yolu yoktur.

Whatsdog uygulaması Google Play mağazasından kalktı. Ama APK dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Not: Uygulamayı Yandex Disk sunucusuna yükledik. Çünkü bu sunucuya yüklenen uygulamalar otomatik olarak virüs taramasından geçiriliyor ve Yandex güvencesiyle sunuluyor.

Dilerseniz Google Play mağazasından WhatsDog uygulamasıyla aynı işi yapan ve hem kullanımı hem de arayüz penceresi tamamen aynı olan alternatif uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Free WhatsDog 2016 İndir

Whatdogs nasıl çalışır? kullanımı hakkında bilgi

WhatsDog

Whatsdog uygulamasını yükleyip çalıştırdığınız zaman üstteki ekran gelecek. Start butonuna tıklayınca alttaki ekran gelecek.

WhatsDog

Burada By contact linkine tıklayıp takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını rehberden seçin ve Continue butonuna tıklayın. Eğer isterseniz rehberden seçmek yerine direk olarak ekrandaki kutuya telefon numarasını yazıp ardından Continue butonuna tıklayabilirsiniz.

WhatsDog

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi takip edilen kişinin  bugün ve dün olmak üzere saat kaçta online olduğunu ve saat kaçta offline olduğunu görebilirsiniz.

WhatsDog

Dilerseniz en üstteki takvim butonuna tıklayıp geçmiş bir tarihi seçerek takip edilen kişinin aktivitelerine bakabilirsiniz.

WhatsDog

Free WhatsDog 2016 İndir


Yayımlandı

kategorisi