Whatsapp Engellendiğimi Nasıl Anlarım 2016 Kesin Yöntem

2016-09-09_15-59-59

WhatsApp’ta silindiğimi nasıl anlarım diye merak ediyorsanız, bunu anlamanın kesin işaretleri var. Kısaca maddeler halinde anlatıyorum:

1- Başka bir telefondan WhatsApp’a girin ve sizi engellediğinden şüphe ettiğiniz kişinin telefonunu rehbere ekleyin. Ardından bu kişinin WhatsApp profilini açın ve profil fotoğrafına, durum bilgisine yada son görülme zamanına bakarak sizi engelleyip engellemediğini anlayabilirsiniz. Yani sizin telefonunuzdaki o kişinin WhatsApp profil bilgisiyle arkadaşınızın telefonundaki o kişinin WhatsApp profil bilgisini karşılaştırarak anında farkı anlayabilirsiniz.

Eğer  o kişi son görülme zamanı özelliğini kapatmışsa, o zaman profil resmine ve durum yazılarına bakarak engelleyip engellemediğini anlamaya çalışın.

2- Kendi telefonunuzun sohbet ekranında sizi engelleyen kişinin son görülme yada çevrimiçi durumunu göremiyorsanız, sizi engellemiş olabilir.

3- Sizi engellediğinden şüphe duyduğunuz kişinin profil resminde yapılan değişiklikleri göremiyorsanız, sizi engellemiş demektir.

4- Sizi engellediğinden şüphe duyduğunuz kişiye gönderilen mesajlar hep tek bir onay işareti alıyorsa yani çift onay (tik) işareti almıyorsa, sizi engellemiş olabilir.

5- Sizi engellediğinden şüphe duyduğunuz kişiyi aramaya çalışırsanız ve bu girişim gerçekleşmezse büyük ihtimalle sizi engellemiştir.


Yayımlandı

kategorisi