Ana Sayfa Mobil WhatsApp Görüntülü Konuşma Kaydetme Nasıl Yapılır? Android iPhone

WhatsApp Görüntülü Konuşma Kaydetme Nasıl Yapılır? Android iPhone

68
0

Merhabalar, bu yazımızda WhatsApp görüntülü konuşma kaydetme konusunda sizlere yardımcı olacağız. Eğer WhatsApp’ta bir arkadaşınız ile kameralı sohbet etmek istiyorsanız ve bu sohbet kaydedilir mi diye merak ediyorsanız, çok kolay bir şekilde kayıt altına alabileceğiniz belirtelim ve nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, aşağıda kısaca gösteriyoruz.

Bu iş için ApowerMirror – Mirror&Reflect isimli uygulamayı kullanacağız. Android sürümünü buraya tıklayarak yükleyebilir ve iOS (iPhone) sürümünü buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Aslında bu programın amacı telefonun ekranını bilgisayara yansıtmaktır. Fakat sahip olduğu kayıt özelliğinden dolayı da sıkça tercih edilmektedir.

Dolayısıyla bu programı telefona yükleyip telefon ekranını bilgisayara yansıtacağız ve bilgisayarda görüntüyü kaydedeceğiz. Dolayısıyla ApowerMirror yazılımının bilgisayar versiyonunu da buraya tıklayarak indirip kurmanız gerekiyor.

2019 09 04 10 12 07 1

iPhone’da WhatsApp Görüntü Nasıl Kaydedilir?


Öncelikle iPhone ekranını bilgisayara aktarmak için İOS 10 veya üstünü çalıştıran iPhone için “AirPlay Mirroring” ve “Apowersoft” u seçin. İOS 10’un altındaki iPhone için “AirPlay”, “Apowersoft” ve ardından “Mirroring” e dokunun.

Ardından bilgisayar programındaki Kaydı Başlat butonuna basın yada klavyeden Ctrl+R kısayol tuşlarına aynı anda basın.

Kaydı sonlandırmak için kayıt simgesine basın.

Android’li Telefonda WhatsApp Görüntü Nasıl Kaydedilir?

ApowerMirror isimli uygulamayı telefona yükledikten sonra bu uygulamayı çalıştırın ve WiFi bağlantısını seçin. Sonrasında Android’li telefonda AYNA > Apowersoft yolunu izleyin.

Ardından ŞİMDİ BAŞLAT butonuna basın. Böylece Android’li telefonunun ekranını bilgisayara yansıtmış olacaksınız.

Sonrasında bilgisayarda kayıt işlemini tıpkı yukarıda iPhone için anlattığımız şekilde yapın.

Önceki İçerikPUBG Mobil Hile Nasıl Anlaşılır?
Sonraki İçerikKlavye İle Mühendislik İşareti Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz