Windows 10 Geçerli Veya Yasal Bir Lisans Anahtarıyla Satın Alma

Merhabalar, bu yazımızda Windows 10 işletim sistemini geçerli veya yasal bir lisans anahtarıyla satın alma konusunda sizlere yardımcı olacağız.

İnternette çeşitli yerli ve yabancı alışveriş sitelerinde Windows 10 için yasal lisans anahtarı adı altında 20 TL veya 30 TL civarında sözüm ona resmi lisans anahtarı satıyorlar.

Siz siz olun sakın bu dolandırıcılara itibar etmeyin. Çünkü bunların sattığı şeyler aslında yasal değil, hatta kesinlikle yasallık ile hiçbir alakası yok. Neden mi? Çok basit!

Normalde Windows 10 Pro işletim sistemi 199 dolara satılıyor. Hadi Windows 10 Home sürümü nispeten daha ucuz ve 130 dolar civarında satışta. Ama birileri bunu kalkıp da 3-4 dolar bandında satışa koyuyorsa, bilin ki bunlar sahtekar dolandırıcı kimselerdir.

Aslında sattıkları lisans anahtarları KMS programının ürettiği anahtarlardır. Evet bu anahtarlar da işinizi görecek ve yıllarca Windows’u ücretsiz kullanacaksınız. Fakat birincisi bunlar yasal değil yani orijinal yada geçerli değil. İkincisi ise bunlara 3 dolar vermeniz tam bir enayilik. Çünkü zaten internette bir KMS programı indirerek bu kodlardan dilediğiniz kadarına sahip olabilirsiniz.

Peki Windows 10’u Geçerli Veya Yasal Bir Lisans Anahtarıyla Nasıl Satın Alabilirim?


Benim size önereceğim birinci site Windows’un resmi web sitesidir. Aşağıdaki butona tıklayarak satın almaya başlayabilirsiniz.

Microsoft sitesinden Windows 10 Satın Al

Tıkladığınız zaman karşınıza aşağıdaki sayfa çıkacak.

Burada Sepete ekle butonuna basarak ilerleyin ve yönergelere uyarak orijinal ve yasal bir Windows 10 sahibi olun.

Peki indirimli nasıl satın alabiliriz?


Eğer uygun fiyatlı yani daha ucuza yasal ve geçerli bir Windows 10 lisans anahtarı sahibi olmak istiyorsanız, sizlere Amazon sitesini tavsiye ediyorum.

Fakat Amazon’daki resmi Microsoft satıcısından bir dijital lisans yada DVD satın almaya özen gösterin.

Sizlere aşağıdaki sayfayı tavsiye ediyorum. Alttaki butona tıklayın.

Amazon’dan orijinal Windows 10 satın al

Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak.

Burada ok işaretleriyle gösterdiğim gibi satıcı firma zaten Microsoft‘un kendisi.

Ama fiyatı resmi sitesindeki fiyattan çok daha ucuz. 1299 TL yerine sadece 712 TL. Bence bu fırsat kaçmaz. Üstelik 3 taksitle satın alma seçeneği sunuyor.

Şimdi Al butonuna basarak satın almayı tamamlayabilirsiniz. İçiniz rahat olsun. Amazon‘da yanlış olmaz. Satın aldığınız Windows Home kurulumu bir DVD içerisinde adresinize teslim edilecek.


Yayımlandı

kategorisi