Ana Sayfa Programlar Windows 10 İçin Çeviri (Tercüme) Programı 104 Dil Arasında (İngilizce Türkçe Dahil)

Windows 10 İçin Çeviri (Tercüme) Programı 104 Dil Arasında (İngilizce Türkçe Dahil)

888
0

Instant Translate: Select and Translate kullanması son derece kolay olan, oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve tamamen ücretsiz bir çeviri yazılımıdır.

Windows 10 işletim sistemi için özel olarak üretilen bu uygulamada yazılan kelimenin hangi dile ait olduğu otomatik olarak tespit ediliyor. Hem kelimeleri hem de cümleleri tam 104 yabancı dil arasında tercüme edebiliyor. Bu program aslında Microsoft Edge tarayıcısıyla birlikte çalışıyor.

Tek yapmanız gereken web sayfasındaki veya başka bir yerdeki yazıyı seçmek ve sağ tıklayarak açılan menüden çeviri seçeneğine tıklayarak tercüme etmek. Neredeyse Dünya üzerindeki tüm dillere çeviri yapabiliyor.

Programı yükleyip ilk çalıştırdığınızda üstteki gibi ana penceresi açılacak. Sol tarafta Automatic detection seçeneği seçilmiş durumda. Böylece sol taraftaki kutuya yazılan kelimenin hangi dilde olduğu otomatikman anlaşılıyor ve sağ tarafta seçili olan dil hangisiyse ona çevriliyor.

Dilerseniz yukarıdaki gibi sol tarafta İngilizce ve sağ tarafta Fransızca seçerek İngilizceden Fransızcaya çeviri yapabilirsiniz. Ayrıca cümlenin yanındaki ses simgesine tıklayarak cümlenin okunuşunu sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ayrıca daha hızlı çeviri yapabilmek için klavye kısayol tuşları atayabilirsiniz.

Programın ayarlarına (settings) girerek kendi ihtiyaçlarınıza göre seçenekleri değiştirebilirsiniz.

İndir: Instant Translate: Select and Translate 

Önceki İçerikOneDrive Kaldıramıyorum Diyorsanız Tamamen Kaldırma Programı Burada! (Windows 10 İçin)
Sonraki İçerikWordPress Türkçe Son Sürüm İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz