Ana Sayfa Programlar Windows 10 İçin En İyi Fotoğraf Görüntüleyici Resim Gösterici Program Ücretsiz İndir

Windows 10 İçin En İyi Fotoğraf Görüntüleyici Resim Gösterici Program Ücretsiz İndir

2269
0

Lightgallery The Best Picture Viewer For Windows 10 Pic1

LightGallery tamamen Windows 10 için özel olarak üretilen bir resim görüntüleme programıdır. Fotoğrafları kesme, değiştirme ve düzenleme gibi editör özellikleri yoktur ama fotoğraflara bakmak için bulabileceğiniz en iyi yazılımdır. Zaten adından da anlaşılacağı gibi sadece fotoğraf görüntüleyicisi ama oldukça fantastik görüntüleme özelliklerine sahip.

Resimleri görüntülemek için LightGallery içerisinde kullanıma hazır olarak gelen 20 harika animasyon bulunmaktadır. Örneğin bir fotoğrafı LightGallery ile açtığınızda ekranda çok güzel bir animasyon ile görünür.

Ayrıca eğer içinde çok sayıda resmin bulunduğu bir klasörü açarsanız, LightGallery programının penceresinde alt tarafta tüm resimlerin küçük resimleri dizilir. Böylece bu ufak resimler tıklayarak fotoğraflar arasında çok hızlı geçiş yapıp dilediğiniz resme anında ulaşabilirsiniz. İsterseniz bu özelliği kapatabilirsiniz.

Lightgallery The Best Picture Viewer For Windows 10 Pic2

Küçük resimlerden herhangi birini seçtikten sonra farenin tekerleğini döndürerek de hızlı bir biçimde resimler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Herhangi bir fotoğraf açıkken üzerine çift tıklayarak gerçek boyutunu (çözünürlüğünü) görebilirsiniz. Bunun yanı sıra başka özellikleri ve seçenekleri de mevcuttur.

Rakiplerinin aksine LightGallery programının slayt gösterisi desteği bulunmaktadır. Resimlerin geçiş süresini bile ayarlayabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Platform: Windows 10

Boyut: 34 MB

LightGallery İndir

Önceki İçerikYeni Klasör Oluşturma Kısayolu Windows 10 Windows 8/7/Xp/Vista
Sonraki İçerikAPK Bilgisayar Oyunları Bilgisayarda Açma Oynama Programı Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz