Ana Sayfa Teknoloji Windows PC Windows 7 Ürün Anahtarı 32-64bit (Etkinleştirme, Serial Key Öğrenme ve Değiştirme)

Windows 7 Ürün Anahtarı 32-64bit (Etkinleştirme, Serial Key Öğrenme ve Değiştirme)

917
0

Windows 7’yi yükledikten sonra Microsoft’un sunduğu bu harika işletim sistemini etkinleştirmek için orijinal ürün anahtarına ihtiyacınız olacak. En son çıkan ve gerçekten (kesin olarak) çalışan seri numaraları (serial number) ile Windows 7 Ultimate SP1 sürümünü kolayca tam sürüm yapabilirsiniz. Hem 32-bit hem de 64-bit versiyonları etkinleştirmek mümkün. Türkçe dil desteği mevcut. Windows 7 ürün anahtarı çevrimiçi aktivasyon %100 orijinal ve gerçekten işe yarıyor. Böylece activator denilen ve Windows 7 ürün anahtarı bulma programı olan virüslü ve tehlikeli yazılımlara gerek kalmıyor. Crack sitelerine girerek bilgisayara virüs bulaştırmayın! Bu sayfada sunulan ürün anahtarlarının her biri tek bir bilgisayarda sorunsuz çalışır. Üstelik her format attığınızda ve Windows’u yeniden kurduğunuzda bu kodları kullanabilirsiniz.

Windows 7 Ürün Anahtarı Ekranı 1

Windows 7’yi Orijinal Yapmak İçin Ürün Anahtarını Nereden Alacağız?

Windows 7 ürün anahtarı toplamda 25 karakterden oluşan bir kod ve işletim sistemini aktifleştirmek yani etkinleştirmek için kullanılıyor. Microsoft şirketi Windows 7’nin hiçbir versiyonu için ürün anahtarı sunmaz (dağıtmaz). Windows 7 DVD’sinde veya ürün anahtarı etiketinde bile seri numarası yoktur.

Fakat benim Windows 7 ürün anahtarına ihtiyacım var çünkü eskisini kaybettim ve sırf bu nedenle yeniden satın almak zorunda olmak istemiyorum

Eğer halihazırda sahip olduğunuz Windows 7’nin ürün anahtarını kaybettiyseniz ve yeni bir tane istiyorsanız, makul bir fiyata çevrimiçi (online) lisans kodu veren bir web siteden satın alabilirsiniz. Örneğin buraya tıklayarak ulaşacağınız Kinguin.net sayfasında çok sayıda alternatif seçenek sizi bekliyor. Eğer Türkçe bir alışveriş sitesinden satın almak istiyorsanız, en fazla seçeneği N11.com sunuyor ve bu seçenekleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Windows 7 için ürün anahtarını ücretsiz (bedava) almak hiç de kolay bir iş değil. Eğer şuan ki mevcut Windows 7 işletim sisteminiz ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız ve bu nedenle onarım yapmak yada tamamen sıfırlamak yani format atmak istiyorsanız, mutlaka elinizde bir Windows 7 ürün anahtarı veya seri numarası olmak zorunda. Fakat artık başka sitelerde boş yer aramanıza gerek yok çünkü aşağıda en çok işe yarayan lisans kodlarını yani ürün anahtarlarını veriyorum. Üstelik bunları girerek hem 32-bit hem de 64-bit versiyonları aktifleştirebilirsiniz. Bunlar 2018-2019 itibariyle yeni çıkan, güncel ve denenmiş (garanti çalışan) seri numaralarıdır. Kesinlikle işinizi görecektir.

Şunlara Uygulayabilirsiniz: Windows 7 Ultimate 64 bit ürün anahtarı  ve Windows 7 Ultimate 32 bit ürün anahtarı.

Not: Bu ürün anahtarları bilgisayar üreticileri içindir. Yani yukarıda adı geçen markaların dizüstü bilgisayarlarını (laptop) satın aldığınız zaman zaten bilgisayarın içerisinde Windows 7’nin OEM sürümü hazır olarak gelir. Dolayısıyla bu anahtarları başka bir bilgisayara Windows kurmak için kullanamazsınız. Ama eğer yukarıda adı geçen laptop modellerini satın aldıysanız ve elinizdeki ürün anahtarlarını kaybettiyseniz, bu kodları kullanarak laptopa format atabilirsiniz. Kısacası bu anahtarlar yasaldır.

Windows 7’nin ISO formatındaki kurulum dosyasını indirmek için tıklayınız.

Sizlere tavsiyem öncelikle Windows 7 seri anahtarlarını kullanarak Windows 7’yi etkinleştirmeyi deneyin. Eğer bu işe yaramaz ise ve deneme sürümü süresinin bittiği yönündeki uyarılar sizi rahatsız ediyorsa, illegal yöntemlerle elinizi kirletmeyi düşünebilirsiniz. Bazı siteler ise crack dağıtıyor ama bunların içerisinde potansiyel olarak zararlı yazılımlar yani virüsler olabileceği için, kesinlikle bilgisayara indirmeden önce güçlü bir antivirüs programı ile taratmanızı tavsiye ederim. Çünkü ava giderken avlanmanızı istemem.

Uyarı: Eğer Windows 7’ye güncelleştirme yaptıysanız, bu ürün anahtarları işe yaramayabilir. Eğer geçerli değil veya kopya anahtar hatası alırsanız, yukarıda sunulan diğer alternatif seri numaralarını deneyin.

Not: Bu sayfada telif haklarına veya internet yasalarına aykırı hiçbir içerik yoktur!  

Önceki İçerikNvidia çözüm: this application has requested the runtime to terminate it in an usually way
Sonraki İçerikOEM Lisans Yasal Mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz