Windows İçin En İyi Google Drive Programları 2018-2019

Google Drive hesabınıza bilgisayarın masaüstünden bağlanmak için ve normalde Drive servisinin online versiyonunda yaptığınız her şeyi kolayca yapmak için bulabileceğiniz en kaliteli 4 pc programını burada paylaşıyorum.

Örneğin bu programların her biriyle Google Drive bulut depolama sunucusundaki klasörlere erişim sağlayabilir, paylaştığınız dosyaları görebilir, yeni dosyalar yükleyebilir veya bulut sunucudaki dosyaları bilgisayara indirebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Google Slaytlar, Google Dökümanlar ve Google  E-Tablolar gibi yeni dosyalar da oluşturabilirsiniz.

Bu programların en güzel yanı ise sizlere Google Drive arayüzünün en doğal halini sunması. Böylece alışık olduğunuz şekilde kolayca kullanabiliyorsunuz. Ayrıca aynı anda iki veya daha fazla Drive hesabınıza erişim sağlama imkanı da sunuyorlar.

Google Drive servisini bilgisayarda kullanmak isteyenler için en ideal seçenekleri sunuyoruz.

1- WebCatalog


2- Manageyum

3- Firework

4- Shift

Bu programları yüklerken yaşanabilecek olası sorunlar ve hatalar için aşağıdaki yorum kutusundan bize yazabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar çabuk bir şekilde yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Eğer indirme linkleri bozulursa, lütfen yorum yazarak haber verin ki hemen güncelleyebilim. Umarım bu programlar sizler için faydalı olur ve ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu yazıyı beğendiyseniz ve işinize yaradıysa, lütfen sosyal medyada paylaşarak bize destek olunuz.


Yayımlandı

kategorisi