GOM Player İndir

Kategori
Tarih 22 Şubat 2021
Boyut 25.74 MB
Dili Türkçe
Kullanımı Ücretsiz (Reklamlı)
Üreticisi
Uyumlu Windows Tümü
İndirme 22
Hemen İndir

GOM Player pek çok video ve ses formatını açabilen ünlü bir video oynatıcıdır. 360 ° videoları VR modunda yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Bu programı yükledikten sonra herhangi bir codec paketine ihtiyacınız kalmaz. Zaten açamadığı bir dosya olsa bile bunu nasıl açacağınızı size göstererek kılavuzluk ediyor.

AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV gibi popüler formatların tamamını destekler.

GOM Player programı ile videoları izlerken dilediğiniz sahnenin ekran görüntüsünü yakalayıp kaydedebilirsiniz. Daha da önemlisi masaüstü ekranı videoya kaydetme özelliği de bulunuyor. Dilerseniz programı telefondan yada kablosuz fareden bağlanarak da yönetebilirsiniz.

Gom Player ile istediğiniz filmin altyazısını aratabilir ve birkaç tıklamayla indirebilirsiniz. Hatta kendisi otomatik olarak arayıp buluyor zaten. 10 yıldır biriktirdiği devasa bir altyazı veritabanı bulunuyor. Hatta içerisinde bir altyazı düzenleyicisi (editörü) de mevcut.

Videoları çok hızlı bir biçimde açan GOM Player neredeyse sıfır hatayla çalışır ve hiçbir problem yaşatmaz.

Siz videoyu indirirken bile henüz tamamlanmadan GOM Player ile videoyu açıp indirilen kısmını izleyebilirsiniz. Dolayısıyla indirme işlemi yarıda kesilen videoları bile izlemek mümkün.

Ayrıca bu program oynatma listesi olarak m3u, pls ve asx gibi popüler formatları destekliyor.

GOM Player arayüzü ise aşağıdaki resimden de fark edeceğiniz gibi son derece sade ve kolay kullanışlıdır.

Önemli uyarı:  Gom Player içerisinde reklam uygulamaları barındırdığı için antivirüs programınız uyarı verirse şaşırmayın ve korkmayın. Sadece kurulum esnasında karşınıza çıkabilecek araç çubuğu ve diğer teklifleri kabul etmeyin yeter.


Benzer Programlar ve Oyunlar

Yorum Yaz