Ana sayfa Teknoloji İnternet Xhamstere Nasıl Girilir? Proxy 2019 VPN DNS

Xhamstere Nasıl Girilir? Proxy 2019 VPN DNS

17
0

Medeni ülkelerin hepsinde serbest olan pek çok web sitesi ülkemizde maalesef yasaklı. Şuan toplum olarak sahip olduğumuz zihniyetin de etkisiyle yasaklamak yoluyla bazı şeyleri engelleyebileceğimiz zannediyoruz. Oysa ki yasaklar her zaman daha da kötü hale getirmiştir. Çünkü bir şeyi yasaklarsanız, o şey çok daha cazip bir hale gelir ve insanları daha çok kendisine çeker.

Xhamster da bunlardan sadece bir tanesi. Xhamster sitesine veya yasaklanmış olan diğer tüm sitelere giriş yapmak için aşağıda anlattığım yöntemi kullanabilirsiniz. %100 denenmiştir ve kesin olarak çalışmaktadır. Üstelik oldukça kolay ve basit bir yöntemdir ve tamamen ücretsizdir. Ayrıca proxy aramakla da uğraşmanıza hiç gerek yok.

Xhamster Giriş

Opera tarayıcısı dünyanın en ünlü, en hızlı, en gelişmiş ve en güvenli web tarayıcılarından biridir. Üstelik eklenti desteğinin yanı sıra çok şık bir arayüzü ve kullanım kolaylığı bulunmaktadır. Ayrıca Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Xhamster’a girmek için proxy yerine Opera tarayıcısının ücretsiz sunduğu VPN özelliğini kullanacağız.

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak Opera tarayıcısının Türkçe son sürümünü bilgisayara indirin ve yükleyin.

Opera İndir

Yükledikten sonra çalıştırın. Aşağıdaki gibi ana sayfası açılacak.

Tarayıcı penceresinin sol üst köşesindeki Menü butonuna tıklayın ve açılan menüden Ayarlar‘ı seçin.

Böylece üstteki sayfa açılacak. Burada soldaki menüden Gelişmiş‘e tıklayın. Açılan menüden Özellikler‘e tıklayın.

Sayfanın sağ tarafındaki VPN bölümünde yer alan ve üstteki resimde 3 numaralı ok ile gösterdiğim seçeneğe tıklayarak aktif hale getirin yani açık yapın (mavi renkli olacak).

Böylece artık adres satırının en solunda bir VPN simgesi görünecek. Aşağıdaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen bu VPN simgesi mavi renkli ise VPN servisi açık demektir ve artık tüm yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Xhamster da buna dahildir.

Tavsiyemiz:   GitHub En Çok Beğenilen Yorumları Görme (issues)

Eğer beyaz renk ise, pasif yani kapalı demektir. Yasaklı sitelere giriş yapamazsınız çünkü VPN hizmeti çalışmaz.

Bu VPN simgesine tıklayınca açılan menüden üstteki resimde 2 numaralı ok ile gösterilen seçeneğe tıklayarak VPN hizmetini açabilir yada kapatabilirsiniz.

Ayrıca 3 numaralı ok ile gösterilen açılır menüye tıklayarak farklı ülkeleri tercih edebilirsiniz. Ama En uygun konum olarak seçmeniz en yüksek hızı veriyor.

Bu pencerede VPN üzerinden indirdiğiniz veri miktarını da MB olarak görebilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here