Ana Sayfa Teknoloji İnternet Yandex Hesabıma Mail Gelmiyor

Yandex Hesabıma Mail Gelmiyor [Çözüldü]

488
0

Son zamanlarda sık sık karşılaştığım bir soruna açıklama getirmek istiyorum. Bazı kullanıcılar Yandex.Mail kullandıklarını ama gelen kutusuna hiçbir mesajın gelmediğini ve aynı zamanda kimseye yeni bir e-posta göndermediğini bildiriyor.

Öncelikle genel olarak bu tür bir sorunun nedeni Yandex.Mail hesabınızın spam listesine yani kara listeye alınmasıdır. Sizin neden böyle bir listeye alındığınızı ben bilemem, belki siz de bilmiyorsunuzdur fakat büyük bir ihtimalle kurallara aykırı birkaç şey yapmış olabilirsiniz.

Neyse buradaki amacım bağcıyı dövmek değil, sadece üzüm yemek olduğu için sizlere Yandex hesabına mail gelmemesinin nasıl çözüleceğini kısa ve öz bir şekilde anlatıyorum.

Yandex.Mail gelmiyor ve gitmiyor kesin çözüm:

İlk olarak buraya tıklayıp açılan sayfanın alt kısmında yer alan İletişim bölümüne gelin. İletişim yazan linke tıklayarak genişlemesini ve iletişim formunun görünmesini sağlayın.

Ardından aşağıdaki ekran görüntüsü resminde gördüğünüz alanlara isminiz, e-posta adresiniz ve şuanda yaşadığınız sorunun ne olduğunu anlatan bir mesaj yazın. Daha sonra Gönder butonuna tıklayarak gönderin. Böylece Yandex Destek ekibine mesajınız ulaşacak.

Yandex Hesabıma Mail Gelmiyor

Destek ekibi ise mesajınızı okuduktan sonra gereğini yaparak sorunu düzeltecek. Fakat takdir edersiniz ki destek ekibine tek mesaj yollayan siz değilsiniz. Sizin dışınızda da sorun yaşayan çok sayıda kişi var. Bu nedenle sorununuzu çözmeleri birkaç saati bulabilir. Benim örneğimde 2 saat sürdü ve aşağıda gördüğünüz mesajı yolladılar bana.

Merhaba, Gerekli işlemler yapılmıştır. Saygılarımla.

Önceki İçerikHuawei AppGallery “bu ülkede/bölgede kullanılamaz” çözüm
Sonraki İçerikGmail Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım Nasıl Geri Alabilirim 2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz