Ana Sayfa Teknoloji İnternet Yasaklı Sitelere Giriş İçin Tarayıcı (DNS Değiştiren İnternet Tarayıcısı)

Yasaklı Sitelere Giriş İçin Tarayıcı (DNS Değiştiren İnternet Tarayıcısı)

11529
0

Türkiye gibi internet yasaklarının bol olduğu ülkelerde insanlar yasaklanan sitelere girmek için elli takla atıyor ve denenmedik yöntem bırakmıyor.

Örneğin kimisi web tarayıcılar için üretilen VPN eklentilerini kullanıyor. Bu eklentiler otomatik olarak DNS adresini değiştirerek yasaklı sitelere girişi sağlıyor. Fakat bu eklentilerin hızı düşük oluyor ve video izlerken yada dosya indirirken oldukça sabırlı olmanız gerekiyor. Ayrıca bir süre sonra sizden ücretli üye olmanızı istiyorlar veya rahatsız edici reklamlar göstermeye başlıyorlar. Üstelik ara sıra sorunlara neden oluyor ve düzgün çalışmıyor.

Bazıları da engellenen sitelere girmek için DNS değiştiren programları kullanıyor. Ben bunları tavsiye etmiyorum. Çünkü ya zararlı yazılımlar içeriyorlar, ya aşırı reklamlar gösteriyorlar ya da ücretli üyelik istiyorlar.

Dünyaca ünlü ve gelişmiş web tarayıcı olan Opera artık yeni sürümünde tamamen ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ VPN hizmeti veriyor. Otomatik olarak DNS ve IP adresinizi değiştirerek tüm engelli sitelere özgürce girmenizi sağlıyor. Üstelik son derece hızlı. Örneğin Full HD videoları bile hiç takılmadan izleyebilirsiniz.

Opera İndir

Nasıl Kullanılır?

Üstteki linkten tarayıcıyı indirip kurduktan sonra çalıştırın. Açılan ekranın sol üst köşesinde gözüken VPN simgesine tıklayın. Açılan ufak penceredeki butonu ON yapın. Hepsi bu kadar. Artık tüm yasaklı sitelere girebilirsiniz.

Önceki İçerikProjeye İsim Bulmak İçin Yardımcı Siteler
Sonraki İçerikViber İndir Son Sürüm Mesajlaşma Programı Windows 10/8/7/XP/Vista İçin PC

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz