Ana Sayfa Teknoloji İnternet Yasal Film İndirme Siteleri 2018

Yasal Film İndirme Siteleri 2018

677
0

Artık cep telefonları ve bilgisayarlardan dilediği an internete bağlanabilen insanlar gittikçe daha az televizyon izlemeye başlıyor. Çünkü tv kanallarında bir film izlemek istediğinde, canının istediği film yerine kanalda şansına hangi film varsa, onu izlemek zorunda kalıyor. Üstelik bu kadarla da bitmiyor. Artık tv kanalları insanları o kadar çok enayi yerine koymaya başladı ki, filmin her 20 dakikası geçtiğinde araya yarım saatlik reklam sıkıştırıyor. Aslında reklam arasına filmi sıkıştırıyor dersek daha doğru olur. Bu da ister istemez insanın canını sıkıyor, boş yere vakit kaybı oluyor ve insan izlediğine açıkçası pişman oluyor.

2018 04 30 15 23 33 1

Bunun çözümü ise filmi internetten bilgisayara yada telefona indirip reklamsız ve müsait olduğumuz herhangi bir zamanda izlemektir. Bunun için çeşitli korsan film izleme siteleri mevcut. Fakat bunları hiçbir şekilde tavsiye ve tasvip etmiyorum. Çünkü bu siteler genellikle zararlı yazılımları yani bildiğiniz bilgisayar virüslerini taşıyor ve siz film indireceğim derken aslında virüsleri de indirmiş oluyorsunuz. Bu virüsler hem bilgisayara hem de kişisel bilgilerinize, hatta banka hesaplarınıza bile zarar verebilir.

Bundan dolayı film izlemek için herkese yasal film indirme sitelerini tavsiye ediyorum. Bu sayfada en iyi ücretsiz yasal film indirme ve izleme sitelerinin listesini palaşıyorum.

  1. The Internet Archive
  2. YouTube
  3. Sony Crackle
  4. Open Culture
  5. Public Domain Torrents
  6. Retrovision
  7. MoviesFoundOnline
  8. Classic Cinema Online
  9. PopcornFlix
  10. Top Documentary Films
Önceki İçerikİngilizce Gramer Kontrol Programı 2018 Gramer Hatalarını Düzeltme (Otomatik)
Sonraki İçerikAndroid İçin En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 2018 (Şaka Yapmak İçin)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz