Yazıları Türkçe Sesli Okuma Programı İndir Gezginler

Herhangi bir yazıyı komple paragraflar halinde kopyalayıp program penceresine yapıştırarak Fx Text Talker programının sesli okumasını sağlayabilirsiniz.

Tümüyle bedava olan olan Fx Text Talker sayesinde yazıları sesli okuttuğunuz zaman bu konuşmaları ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Mp3, Wav ve Vox ses formatlarından birini seçerek kaydetmek mümkün.

Örneğin internette uzun bir yazıyı okumanız gerekiyorsa veya herhangi bir romanı yada e-kitap şeklindeki dökümanı okumanız gerekiyorsa ve okumak size zor geliyorsa, Fx Text Talker sayesinde okumak yerine dinleyebilir ve bu işi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Üstelik programın ana penceresinde okuması için kadın sesi veya erkek sesi seçebilir, ses tonununu belirleyebilir, ses seviyesini değiştirebilir ve kaydetmek için ses formatını seçebilirsiniz.

Tüm ayarları ana pencerede yapabildiğiniz için bu programı kullanmak oldukça basit ve kolaydır.

Boyut: 4 MB

Lisans: Ücretsiz

Fx Text Talker İndir

Alternatif indirme linki

Alternatif Program: Balabolka Türkçe Bedava İndir

Türkçe metni sese dönüştüren Balabolka sayesinde e-kitap şeklindeki romanları, internet sitelerindeki yazıları veya diğer dökümanlardaki metinleri insan sesiyle sesli okutarak bilgisayara kaydedebilirsiniz. Ses dosyaları WAV formatında kaydedilmektedir.

Boyut: 10.54 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Balabolka Yazıyı Sese Çevirme Programı İndir

Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi