Yoursearch Virüsü Silme Temizleme

yoursearch.me_.jpg (613×338)

Yoursearch adlı bu virüs internette gezinirken tıkladığınız sahte linkler yüzünden veya ücretsiz programların içinde gelen ve tik işaretini kaldırmayı unuttuğunuz için otomatik olarak bilgisayara yüklenmesinden dolayı başınıza bela olur.

Aslında Yoursearch virüsü bilgisayarı çökertmez, bilgilerinizi çalmaz veya size kalıcı bir zarar vermez.

Bu virüs sayesinde birileri sizi başka sayfalara yönlendirmek yoluyla ve gösterdiği reklamlarla para kazanır. Olay bundan ibarettir.

Fakat yine de can sıkıcı bir durum olduğundan dolayı ve ikide bir rahatsızlık verdiğinden dolayı insanlar bu sorunu çözmek için çareler arıyorlar.

Yoursearch virüsünü silmek için size 3 tane ücretsiz program tavsiye edeceğim. Sırayla bu programları indirin, bilgisayarda tarama yaptırın ve tarama bitince temizleme butonuna tıklayarak temizlik yaptırın.

İnternette genellikle ilk sırada AdwCleaner programını tavsiye ederler. Fakat benim kendi deneyimlerimde en başarılı sonuçları hep Malwarebytes sayesinde aldım. Gerçekten bu programa minnettarım çünkü beni pek çok tarayıcı virüsünden kurtarmışlığı vardır. Size de şimdiden geçmiş olsun diyorum.

AdwCleaner İndir

Junkware Removal Tool İndir

Malwarebytes Anti-Malware Free İndir


Yayımlandı

kategorisi