Ana Sayfa Teknoloji İnternet Youtube Bildirimleri Açma ve Kapatma Engelleme Ayarı Nasıl Yapılır 2018-2019

Youtube Bildirimleri Açma ve Kapatma Engelleme Ayarı Nasıl Yapılır 2018-2019

436
1

Öncelikle Youtube.com sitesini buradan ziyaret edin ve kendi hesabınıza giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen mavi butona tıklayın ve açılan menüden 2 numaralı ok ile gösterilen Ayarlar seçeneğine tıklayın. Böylece aşağıdaki sayfa açılacak.

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen Bildirimler seçeneğine tıklayın. Açılan yeni sayfada 2 numaralı ok ile gösterilen kısımda ne zaman e-posta alacağınızı seçebilirsiniz. Ben çok fazla rahatsız edilmek istemediğim için “Bana yalnızca gerekli hizmet duyurusu e-postalarını gönder” seçeneğini işaretledim.

3 numaralı ok ile gösterilen açılır menüye tıklayınca açılan menüden abonelikler hakkındaki haberleri nasıl almak istediğinizi seçin. Yalnızca Push, Yalnızca e-posta, Hiçbiri veya Push ve e-posta seçeneğini seçebilirsiniz. Eğer rahatsız edilmek istemiyorsanız, Hiçbiri seçeneğini seçin.

4 numaralı ok ile gösterilen seçenekler sayesinde yorumlar ve etkinlikler ile ilgili nasıl bildirim alacağınızı seçebilirsiniz. Eğer rahatsız edilmek istemiyorsanız tüm seçeneklerin işaretini kaldırın.

Youtube Bildirimler Tamamen Nasıl Kapatılır Yada Açılır?

Öncelikle üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Güvenli yazan yere tıklayın. Açılan menüden 2 numaralı ok ile gösterilen Site ayarları seçeneğine tıklayın.

Aşağıdaki sayfa açılacak.

Burada Bildirimler bölümünün tam karşısında yer alan ve 1 numaralı ok ile gösterilen açılır menüye tıklayın. Açılan menüden 2 numaralı ok ile gösterilen Engelle seçeneğini seçerek tüm bildirimleri kesin olarak engelleyebilir yani devre dışı bırakarak kapatabilirsiniz.

Daha sonra eğer açmak isterseniz aynı menüde yer alan İzin ver seçeneğini seçerek yeniden bildirimleri açabilirsiniz.

Önceki İçerikFotoğrafa Vinyet Efekti Uygulama Sitesi Programsız (Vignette Effect)
Sonraki İçerikYoutube Kısıtlı Mod Nasıl Açılır ve Nasıl Kapatılır? Android

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz